Ztraceni (2004) (seriál)

Dovolím si vyzvať tunajších recenzentov, aby svoje hodnotenia aspoň ku koncu štvrtej série aktualizovali. Myslím, že mnohé nepriaznivé hodnotenia sú dôsledkom prvej polovice tretej a z časti aj druhej série. No myslím, že druhá polovica tretej série, jeden z najúžasnejších zvratov v televíznej histórii a zatiaľ výborne sa rozbiehajúca 4. séria dokazujú, že LOST JE najlepší seriál minimálne tohto desaťročia.

Fontána (2006)

Jeden z najkrajsich filmov ake som kedy videl. To co predvadzaju hlavne postavy je plne krasnych emocii, ktore dokonalo doplna audiovizualna lahodkova symfonia, plna tych najcistejsich citov s celej skaly emocii. Zimomriavky po celu stopaz mi boli dokazom, ze to co sa predomnou odohrava je zazitok, aky sa za zivot opakuje iba vynimocne. Som rad ze som sa mohol okupat v tejto fontane.

Alias (2001) (seriál)

Pravou hviezdou tohto serialu je pre mňa IRINA DEREVKO!!! Fantastická postava, geniálne zahraná Lenou Olin... a má dve nemenej pôsobivé sestry: Katya (Isabella Rossellini) a Elena. Druhá séria je úplne najlepšia a patrí medzi to najstrhujúcejšie čo sa dá v súčasných seriáloch vidieť.

Svatý muž (1998)

Moj oblubeny oddychovy film. Vzdy ked ho davaju, rad si ho pozriem. Nie je to nic extra, ale mna vzdy prijemne potesi.

Naprosto dokonalé (1992) (seriál)

38 hodnoteni k tomuto skvostu? Niet divu, ze nema sancu dostat sa mezdi nalepsie serialy na CSFD. Pre taketo perly by mali platit nejake vynimky.

Requiem za sen (2000)

Toľko ťažkej depresie som hádam v nijakom inom filme nevidel a koniec je skutočne monštrózne depresívny. Žiadne náučné videá a dokumenty, ale tento film by som púšťal na školách a protidrogových prednáškach. Každý aspoň trošku normálny človek sa po pozretí tohto filmu drogy ani nedotkne. PS: Jeden z najlepších (bohužiaľ aj obohratejších) soundtrackov v dejinách.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Pre niekoho začína aj končí u "Krucinál, zabili Kennyho, parchanti!" Pre mňa dokonalá bombasticky vtipná satira so zatiaľ 13. skvelými sériami.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Nikdy som velmi nepochopil popularitu tohto serialu... je to vazne nuda...