Bathory (2008)

Ďakujem tu všetkým negatívnym komentárom. Vďaka vám som šiel na film, o ktorom som si myslel, že bude tak zlý, že až. Dostal som však nádherný príbeh o krásnej a inteligentnej žene, ktorá sa stala obeťou intríg. Ja som očarený. Anna Friel, zbožňujem ťa teraz ešte viac. Tento film si jednoducho menej ako tri hviezdičky nezaslúži. A kto ich dal je jednoducho zaujatý.

Jesse (1998) (seriál)

Ja ulitavam na Christine Applegateovej. Jej skece v Mad TV ci SNL su famozne

Muži na stromech (2006) (seriál)

Straaaasne mily a ludsky serial. Nic extra ale velmi potesi. Navyse mam velmi rad Aliasku.

Duševní slepota (2002) (TV film)

wow, cely cas co som to sledoval som myslel ze sledujem skutocne nejaky starsi film z 80tych rokov, v ktorom hrala Uma a ani ho nepoznam. A ono to je z roku 2002? V tom pripade sa im podarilo atmosferu vystihnut dokonale. Bravo. A k filmu? Bol prijemny, Uma skvela.

Barvy lásky (1999) (seriál)

A Candelaria Pabuenova to bola hviezda :D :D :D ja som sa na jej preafektovanych vystupoch bavil :D No ale za titulnu piesen musim dat bod naviac...doteraz si ju casto pustam. Je skvelo energicka!

Gnome (2005)

Velmi pekne, na ploche 10 minut citlivo vyrozpravany pribeh domacej putky a particky transexualov. Kratucka roadmovie, pocas ktorej si postavy uvedomia mnoho. Prijemny vykon Lauren Graham. Taka skratena Transamerika, no rovnako sa vryje do pamate.

Surfaři (2007)

Nečakal som, že ma táto dráma a navyše s gay tematikou tak zoberie. Veľmi dobre napísaný a excelentne zahraný príbeh so sociálnym podtextom odohrávajúcim sa na californskom malomeste. Umelecky založený Zach obetuje svoj život pre syna svojej sestry, ktorému sa snaží byť otcom a jeho sestra to patrične využíva. Okrem toho Zach tuší, že je iný a katalizátorom sa stane brat jeho najlepšieho kamaráta Shaun, ktorý sa vracia do mesta. Postupne sa medzi nimi vybuduje pekný vzťah, ktorému však bráni nielen Zachovo tápanie vo vlastnej sexualite ale aj strach z reakcii jeho blízkych. Najviac mu však nohy podkopáva práve sestra a Zach sa bojí, aby jeho orientácia nemala zlý vplyv na synovca. Trevor Wright sa zhostil úlohy Zacha majstrovsky. Uveril som mu každú emóciu a každú vetu. Ten chalan má v sebe obrovský talent. Film však robia krásnym ešte dve podstatné veci. Už dávno som nevidel s takou poetikou točené zábery Californie, oceána a surfovania. Tieto nádherné scenérie dotvárajú umelecký dojem filmu. Druhým plusom je nádherný soundtrack.

Úhel pohledu (2008)

Velmi zaujimavy film so strhujucou atmosferou. Uvod ma prikoval do kresla a nepustil az do trosku slabsieho konca. Myslim, ze sa to dalo vyriesit aj inak ako Deus ex machina. Dennis Quaid mi velmi nesadol, ale inak obsadenie super. Jedna sa o film na jedno pozretie so skvelou atmosferou. Inak tie vytykane CGI efekty som si vlastne ani nevsimol, nebolo kedy. A pri kazdom spusteni casomieri som len cakal znamy tikajuci zvuk z 24.

Private Practice (2007) (seriál)

mrzi ma, ze Kate Walsh (Addison) odisla z Grey's Anatomy. Sice som ju tam zozaciatku nemusel, ale hrozne som si ju oblubil. Jej mimika a hlasky su uchvatne a je to aj velmi dobre vyzerajuca zena. Na tento spinoff sa chystam, a dufam, ze Addison ostala Addison.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Nadherne. Vykony Leeho Pacea a Anny Friel su dychberuce. Stylizacia strhujuca. Umelecky skvost medzi serialmi. Je fakt ze obcas trosicku zabrdal do nudy, no vsetko ostatne to vynahradilo. Chcem dalsie casti.