Prostě sexy (2002)

Subjektivne: Mam tu jediny pathviezdickove hodnotenie. Bohuzial, aj ked termin Guiltypleasure povazujem za velmi alibisticky termin, pri tomto filme je to uplne tak. Ano tato komedia ma vzdy spolahlivo rozosmeje.. a videl som ju asi najviac krat... Raz dokonca desatkrat behom jedneho mesiacia a neprejedla sa mi. Je to tak... bohuzial. Objektivne: fakt je to blbost... ale celkom zabavna blbost

Stay Alive (2006)

Jedna hviezda za moju milovanu Sophiu Bush a druha za spopularizovanie krvavej grófky u zamorskych teenagerov.

Útěk do divočiny (2007)

Veľmi pekný, aj keď trochu pridlhý film. Nádherná krajina a pre mňa prekvapivý koniec. Emile Hirsch ešte lepší ako predtým.

Stopař (2007)

Dávam veľmi neobjektívne hodnotenie a to kvôli dvom aspektom. Jedna hviezdička naviac, pretože som nevidel originál, druhá za Sophiu Bush, do ktorej som sa platonicky zamiloval od druhej časti seriálu One Tree Hill, ktorý soim mal tú česť vidieť. Inak ma veľmi potešil Sean Bean, ktorý bol vynikajúci a tiež tempo filmu, ktoré sa vôbec nevlieklo. Soundtrack výborný.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Výborný seriál, ktorému ostatné v danom žánri nesiahajú ani po členky. Veľa dobrého humoru je len chutnou čerešničkou na výbornej torte plnej kvalitnej drámy. Mnoho epizód je spracovaných priam až s umeleckým cítením. Prvá a druhá séria sú veľmi dobrý rozbeh, ale mám pocit, že seriál to naplno rozbalí až v tretej a štvrtej sérii. Páči sa mi ako sa miestami pohráva s klišé. Keď v nejakej scéne všetko smeruje k nejakému nevyhnutnému klišé a začneme iba očami obracať, pretože vieme čo sa teraz stane, no napriektomu sme v napätí, pretože nechceme aby sa to stalo a... bác stane sa niečo úplne iné a my si vydýchneme a prekvapene sa usmejeme nad tým ako sme si mysleli, že sme s tvorcami vybabrali, kdežto oni vybabrali s nami. One Tree Hill sa stal mojim najobľúbenejším seriálom s výbornou hudbou, postavami a hercami. Teraz (január2008) vstúpil seriál do 5 série, kde sa tvorcovia podujali k odvážnemu kroku a zasadili dej o štyri a pol roka neskôr, keď už majú postavy po univerzite a začínajú viesť pracovný život.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Za prvú tretinu, ktorá je skutočne zaujímavá, zvyšok sú viac či menej špekulácie a konšpirácie.

Most do země Terabithia (2007)

Nie Tom Riddle, nebol si sam, ja som prereval od "tej"udalosti, až po koniec... a uplne ma to vzalo. Bral som to ako realitu a pytal sa preco, preco sa to muselo stat. Uplne som bol pohlteni. Citil som to uplne ako hlavny hrdina, ktory mi dost pripominal mna v jeho veku.

Ostrovní zprávy (2001)

skôr tak 3,5* keby som sa v par momentoch trochu nenudil tak to mohli byt krasne styri hviezdy. Inak vyborny film. Skvela Cate Blanchett a Kevin Spacey.

Jurský park (1993)

Uplne ako vravi Melies. Tento film vo mne prebudil zaujem o film. Bez neho by som nebol taky aky som. Tiez som trpel dinousaurovou maniou a moje detstvo film velmi poznacil. Pre mna osobne uplne najlepsi film vsetkych cias.

MADtv (1995) (pořad)

Postavicky ako Ms. Swan, Dot, Antonia su skratka uplne nezabudnutelne a priam az kultove. Mnoho skecov a parodii tiez.