Pozůstalí - Kniha Kevinova (2017) (epizoda)

To co udělali tvůrci na začátku s Provinilým zbytkem, bylo divný. Vlastně když to tak vezmu, tak se v tomhle dílu zbavili spousty věcí a občas mi to vadilo. Ale to nic nemění na tom, že jde o skvělý úvod do poslední 3 řady, který mě bavil hodně. Konec opět navnadil.

Pozůstalí - Teď bydlím tady (2015) (epizoda)

Bezesporu nejlepší díl. I přesto mi vadily dvě věci. Za prvé, chtělo to vysvětlení, proč ty tři holky to udělali. A za druhé, to ty lidi nemohli udělat předtím, vlítnout tam, když samotná ostraha nebyla nějak velká? Ale jinak úžasné zakončení druhé řady. Jsem hodně zvědav na třetí, s čím tentokrát tvůrci přijdou. :)

Pozůstalí - 13. říjen (2015) (epizoda)

Ticho před bouří. Jsem zvědav co si na nás připravili tvůrci na samotné finále. Poslední scéna je klasický zvrat ve stylu Lostu, tak jak to umí nejlíp Lindelof.

Pozůstalí - Čočka (2015) (epizoda)

Posledních 10 minut bylo neskutečných :-O. Od této chvíle se mi seriál dostal pod kůži. Do teď mě to hodně bavilo, ale až teď můžu říct, jak perfektní tenhle seriál je. Jen tak dál.... Lindelofovi věřím :)

Superman a Lois - Výstraha (2021) (epizoda)

Škoda, že seriál dostane dva měsíce pauzu, kvůli covidu se nestíhá natáčet nové epizody, plus do toho i náročnější vizuální efekty. Seriál je hrozně fajn a kvalitu má, každý týden se těším na další a další díly. Budu to muset vydržet. Velká škoda, jelikož je to pěkně rozjetý. Konec opět navnadil na další díl. Ach joo. Alespoň byla potvrzena druhá série :)

Časové pásmo bylo změněno