Titans - Duše (2021) (epizoda)

Epizoda je po scenáristické stránce hodně zjednodušená, ale užil jsem si to. Hlavně ty pasáže kde byl Hank, ten mi chyběl:-)

The Rental (2020)

Na režijní debut herce Dave Franca to není vůbec špatný. Film je solidně natočen a jde vidět, že Franco moc dobře ví co chce. Daří se mu budovat napětí a ve finále se to změní v pěkně kvalitní horor. Samotné postavy jsou dobře napsané tak, aby se pořád něco dělo a přitom abychom si neřekli, že jsou to idioti u kterých si přejeme aby umřeli. Jasně někteří diváci budou říkat, že se někdo chová přehnaně, ale není to tak do očí bijící než u jiných filmů. Na 4 hvězdy mi ale bohužel něco chybělo i přesto se jedná o vydařený snímek, který rychle uteče a ve finále vás potěší se svojí atmosférou. Jsem zvědav co předvede Franco se svým dalším filmem co zrežíruje, má talent. 6/10

Brooklyn 99 - Série 8 (2021) (série)

I když se jedná o nejslabší sérii, stále jde o zábavnou show. Závěrečné řadě se povedlo zakončit seriál důstojně a připomenout nám ve finále pilotní epizodu ( mám chuť si ji zopakovat ). Tahle parta mi bude chybět. " Devadesát devítka! " 8/10

Brooklyn 99 - Poslední den, 2. část (2021) (epizoda)

Parádní zakončení, které vsadilo na tu správnou kartu - loupež. Není lepší nápad, jak zakončit Brooklyn 99 loupeží, která se stala ikonickou pro tenhle seriál. Obrovský palec nahoru, že se tvůrcům povedlo na poslední dva díly vrátit na scénu většinu postav z předešlých sérií - Gina potěšila! Při poslední scéně jsem měl úsměv od ucha k uchu a skoro mi z toho ukápla slza. Tenhle seriál mi bude hodně chybět. :-)

Brooklyn 99 - Past (2021) (epizoda)

Opilá Amy nikdy neomrzí. Melissa Fumero je perfektní jako vždy. Její část s Rosou je zábavná.

Titans - Lazarus (2021) (epizoda)

Líbil se mi zrod Red Hooda. Fakt doufám, že ke konci série se s sním utká Batman, ale je mi jasný, že to tvůrci neudělají.

Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Fajn pokračování, které může působit na pár místech nudně, ale za mě je to lepší než napovídá zdejší hodnocení. Mladá režisérka Nia DaCosta má film slušně natočený a některé záběry jsou parádní, jako kdyby to natočil zkušený režisér. Yahya Abdul-Mateen II je v hlavní roli přesvědčivý a potvrzuje mi, že je to nadějný herec. Mladý Morpheus v Matrix 4 bude v jeho podání dobrý o tom nepochybuji. Filmu se sice nedaří vytvořit silnou atmosféru, ale má to pár světlých chvil, kdy se DaCoste podařilo vytvořit velmi dobrou scénu ( myslím tu po výstavišti ). Především chci pochválit celé finále. Strašně se mi líbí jak navazují na původní film, který důstojně rozšiřují. Ten závěrečný zvrat s jednou postavou jsem nečekal. Necelá hodina a půl mi utekla celkem rychle a přiznám se, i když to má nějaká hluchá místa a nemá to moc dobrou atmosféru ( není se tady čeho bát ), tak jsem si film překvapivě užil. Podle hodnocení jsem čekal průser. Nakonec se jedná o fajn pokračování původního filmu. P.S. Poslední scéna je TOP " Tell, everyone ". Tony Todd má vynikající hlas! 6/10