Películas para no dormir: Para entrar a vivir (2006) (TV film)

Nervy až na půdu. Španělé a to konkrétně Jaume Balagueró ( REC ) umějí horory. Tento sice nejvíce trpí na nelogičnosti chování postav, ale zbytek nemá chybu. Záporák je super a celý ten nápad okolo něho a domu je skvělý. 8/10

Dům ďábla (2009)

Skvělá atmosférická podívaná, která je natočena stylem z 80. let, až po titulky a hudbu. Režisér staví na pomalu budující se atmosféře, která je každou další minutou velice povedená. Do toho pár působivých lekaček, kdy se přiznám v jeden moment, kdy mě film krásně napínal a já nervozitě očekával co přijde, tak na mě přišla lekačka u které jsem pěkně nadskočil ( ty sluchátka tomu hodně pomohly ). Nejlepší na filmu je, když nic nebudete vědět. Jen je škoda, že název a úvodní titulky vám napoví. Největším mínusem filmu je akční finále, kde mě zcela opustila ta atmosféra, která ten film posouvá hodně nahoru. A u poslední scény jsem trochu kroutil hlavou. I přesto je to kvalitní horor, který se mi velice líbil. Ty 4 hvězdy tomu prostě musím dát. 7/10

Superman a Lois - Cesta k inverzi (2022) (epizoda)

Scéna v nemocnici je to nejsilnější co tahle show zatím předvedla. " Jste Superman. Měl jste ho ochránit ".

Dark - Season 2 (2019) (série)

První epizoda má poněkud slabší rozjezd, ale to co se děje potom je MASTERPIECE! Němci ve druhé série rozehrávají složitější šachovou partii a ačkoliv to někdy nemusí dávat smysl, tak vám scenáristi u další scény potvrdí, že vědí co dělají. Poslední tři epizody jsou něco neuvěřitelného a finále správně velkolepý. Jsem opravdu hodně zvědavý, jak se jim povede zakončit seriál v závěrečné třetí série. Po poslední scéně druhé řady to vypadá, že si ukousnou ještě větší kus a já doufám, že to nezmrví a dotáhnou to do smysluplného finále, nebo minimálně do finále, které mě nadchne. 10/10 - Song

Dark - Konce a začátky (2019) (epizoda)

Nemám slov. Fantastický konec druhé řady. Skvěle vybraný song na konci epizody. Finále série správně strhující, šokující, gradující. Při poslední scéně mi spadla čelist. MILUJU TO!

Peacemaker - Nevojetá cesta (2022) (epizoda)

Epizoda trošku ubrala na tempu, ale stále se jedná zábavnou podívanou ve které se poprvé objevil dle mého trapný vtip. Do teď mi humor seděl jak prdel na hrnec. Vigilante se pomalu stává mojí nejoblíbenější postavou. :-)

Peacemaker - Mrtvý Goff, lepší Goff (2022) (epizoda)

Bezesporu se zatím jedná o nejlepší epizodu. Skvěle natočená akce, humor opět nemá chybu a ten závěr s mučením byl TOP. " Give it all you got! " :-D

Superman a Lois - Tajemství v dole (2022) (epizoda)

Slibovali nám Doomsdaye a nakonec je to Bizarro. A i když jsem se těšil na Doomsdaye, tak si myslím, že s Bizarrem to bude mnohem zajímavější. S epizodou mám jinak jediný problém, všechno se děje nějak rychle. Ale jinak jsem zase hodně spokojený a bavím se. Druhá řada je fakt sakra dobře rozjetá :-)