Smrtonosná zbraň - Nedotknutelní (2016) (epizoda)

" Hej! Jo. Máš teď čas? Na co? Zabít toho syčáka, který randí s mojí dcerou. Na to si čas udělám. :-D

Smrtonosná zbraň - Rozlitý mlíko (2016) (epizoda)

Super díl. Děj, a celý scénář palec nahoru. " Možná bys měl vymyslet nějaký poslední slova pro Trish. Ale snaž se, nechceš přece, aby brečela Desmondovi v náručí až tu nebudeš. Netahej sem Desmonda. Ty si přišel s Desmondem minule." Scéna kdy skáčou z budovy do bazénu je perfektní:-D.

Chvění (1990)

Zábavná hororová komedie, která je fajn, a hlavně není debilní. Sice v tom filmu mohlo zařvat více lidí, i tak jsem s výsledkem nad míru spokojen. Solidní 4 hvězdy. :)

Smrtonosná zbraň - Nejlepší kámoši (2016) (epizoda)

" Kdybychom se drželi mého původního plánu, srkali bychom někde na pláži drinky jako Butch a Sundance. Butch a šílenej Sundance? Víš že oba na konci toho filmu úmřou! Vážně? Jo. Já jsem ten film nikdy neviděl. " Je to skvělý. Čím dál více mě to baví.

Smrtonosná zbraň - Novej parťák (2016) (epizoda)

Jsem fanoušek filmové série, mám to fakt rád. Nedávno jsem zjistil že je seriál, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. No a jelikož na Nově večer to dávají, tak jsem viděl jeden díl a hodně mě to bavilo. A proto jsem si řekl, tak já tomu dám šanci. A musím říct, že první díl je skvělej. Překvapilo mě kolik věci stihli za první díl, super. Oba herci se mi líbí. Martin Riggs a Roger Murtaugh mají i v seriálu skvělou chemii. Teda aspoň zatím. Akční scény super! Líbí se mi jaký to má humor ta akce, a šmrc. Humor funguje, zasmál jsem se. Vypadá to že mě to bude hodně bavit. " Šedesátka už je za rohem. Šedesátka?" :-D

Noční můra v Elm Street (1984)

Perfektní Slasher! Noční můra v Elm Street je jeden z nejlepších slasher filmů, jedno je jistý, fanoušci tohohle žánru si ho prostě musí užít. Celá zápletka je originální, zabiják který zabijí své oběti ve snu. Freddy Krueger je legendární zabiják, kterého ztvárnil Robert Englund velmi přesvědčivě, a již navždy zůstane spojován s touhle rolí. Atmosféra velmi povedená, pouze dvě lekačky mě celkem rozhodily, takže dobrá práce. Ale nejsou to lekačky na co film sází, ne. Spíš na strach z neznáma, a tomu dávám PALEC NAHORU. Všichni z castingu jsou dobří, a nenajde se žádný, kdo by tam byl na víc. Prostě všichni fungují. Hudba sice není tak skvělá jako ze série Halloween, ale jde o povedený soundtrack k tomuhle slasheru. Finále filmu je super, až do poslední chvíle nevíte jestli je to sen nebo ne. Paráda. OBROVSKÝ PALEC NAHORU, TOHLE SE POVEDLO.

Klub rváčů (1999)

DAVID FINCHER JE NADČLOVĚK! Holy shit, je neuvěřitelný jak perfektní tenhle film je. Celý příběh mě dostal, hned od začátku, a nejspíš za to může úžasný Edward Norton, a výborná režie, díky tomu je film neskutečně přitažlivý. Pak tu máme Brada Pitta, tak jako v SEDM je skvělý. Všichni herci podávají bezchybný výkon. Klub rváčů je snímek s dravým tempem o životní frustraci, návratu k nekompromisnímu boji proti Systému. Každá scéna je výborně vystavěna, a Fincher dává nápovědy do několika scén, jak vlastně celý film nejspíš skončí. GENIÁLNÍ. Film má několik, výborně propracovaných momentů. A pak tady máme to rozuzlení celého příběhu. POSADILO MĚ TO NA PRDEL. Závěrečná pointa, podle mě, nemusí sednout každému, ale mě to dostalo, a vlastně to dává smysl. Ty nápovědy o kterých jsem psal před chvíli, jsou potvrzené v zajímavostech, a díky tomu, jsem to pochopil o to víc. Samozřejmě nesmím zapomenout na vynikající scénář. Prostě lahoda. Tenhle film vám otevře oči, a celý svět se vám otočí o 360 °stupňů. NEUVĚŘITELNÝ.

Superbad (2007)

Teda musím říct. že jsem čekal víc. Všude kolem se o Superbad mluvilo jako o skvělé komedii s výborným Johanem Hillem, jenže mě to až tak moc nevzalo. Ano je to vtipný, zasmál jsem se, ale přišlo mi to v druhé polovině filmu zbytečně natahovaný. Dějová linka s policisty mě někdy dost vytáčela, a někdy zas byla v pohodě. Nejlepší scéna byla ta, kdy Jonah vysvětluje, jak byl závislý na malování penisu. U toho jsem chcal smíchy - ptakoďábel, nejvíc. Jde o lehce nadprůměrnou komedii, která pobaví, ale ke konci už to nebylo ono. Hodnocení 3,5.