Šílený rande (2003)

Táto zmätená komédia zmätku pôsobí, ako keby išlo o komédiu, ktorá bola vystavená živlom už dávno po dátume spotreby. 1/10

Dům naruby (2003)

Čo je na filme urážlivé, je spôsob, akým boli vtipy vypočítané tak, aby neurážali. 5/10

Líbánky (2003)

Je to príjemná a zábavná komédia, ktorá sa spolieha predovšetkým na vzhľad Brittany Murphyovej a praštenú osobnosť Ashtona Kutchera. 6/10

Texas Rangers (2001)

Nevýrazne kompetentná dramatizácia histórie slávnych texaských rangerov po občianskej vojne v hlavnej úlohe s nevýraznými peknými hercami. 4/10

Růžový panter 2 (2009)

Steve Martin je nadaný fyzický komik. Zaslúži si originálnu rolu šitú na mieru jeho vlastným talentom. Pri sledovaní mi zamrzol úsmev na tvári od hrozí. Nuda!!! 1/10

Novokain (2001)

Martin je úžasný, cez číru charizmu preberá určité scény, akoby tam nikto iný nebol. 6/10

Burani ve městě (1999)

Film sleduje dobrodružstvá dvojice Henry (Martin) a Nancy (Hawn), ktorí na každom kroku nachádzajú nešťastie, keď sú v New Yorku na pracovnom pohovore. Komédia je v  každom v smere priemerná. 5/10

Trhák pana Bowfingera (1999)

Hladko režírované a hrané s radosťou... ukazujúce bystrého komického ducha. 7/10

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? (1995)

Tento film funguje tak dobre jednoducho preto, že každý jeho moment je naplnený radosťou, ktorú nové dieťa prináša na svet. Je to príjemná rodinná komédia. 6/10