Burani ve městě (1999)

Film sleduje dobrodružstvá dvojice Henry (Martin) a Nancy (Hawn), ktorí na každom kroku nachádzajú nešťastie, keď sú v New Yorku na pracovnom pohovore. Komédia je v  každom v smere priemerná. 5/10

Trhák pana Bowfingera (1999)

Hladko režírované a hrané s radosťou... ukazujúce bystrého komického ducha. 7/10

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? (1995)

Tento film funguje tak dobre jednoducho preto, že každý jeho moment je naplnený radosťou, ktorú nové dieťa prináša na svet. Je to príjemná rodinná komédia. 6/10

Hlava rodiny (1991)

Film ako celok nie je ani zďaleka taký originálny. Napriek tomu je to príjemné, dobre spracované, prekvapivo uspokojivé spestrenie. Je dychtivý po zábave a má kvalitu, ktorá je v dnešnej dobe skutočne vzácna, ducha jemnej skromnosti. 7/10

Nadějný rok (2011)

Je to hrejivý príbeh o priateľstve a plnení svojich snov a naháňaní sa za tým, čo chcete. Čakal som, že to bude ďalšia praštená komédia, namiesto toho som dostal zmysluplnejší a hlbší film. 6/10

Samec (2009)

Pôsobí to ako nepríjemný, nereálny príbeh o morálke. Film nabitý hudbou a peknými telami má šancu zaujať mladé publikum fanúšikov Kutchera. 5/10

Letadla, vlaky, automobily (1987)

Lietadlom, vlakom, autom... sú jedným z tých vzácnych filmov, ktoré dokážu skĺbiť poburujúcu komédiu a ľahkú drámu takým spôsobom, že nás neodpudzuje ani neuráža jeho jednoduchosť a občasné chrapúnstvo. Je to jemná filmová lahôdka, ktorá od diváka veľa nevyžaduje, no veľa vracia, či už ide o humor, alebo dobrý pocit. 8/10

Roxana (1987)

Steve Martin robí svoju postavu prívetivou a priam milujúcou. Hannah ukazuje oheň, ktorý v predchádzajúcich hereckých výkonov nepredviedla. V ére, keď sa zdá, že romantika sa dostala na druhé miesto po sexe, je potešujúce vidieť film ako Roxana, ktorý vracia krásu lásky. 6/10

Sněhurka (2012)

Je to film, ktorý sa topí v okázalých dizajnových prvkoch. Film má veľa fantázie, ale žiadne skutočné kúzlo. 4/10

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Pridlhá nuda, ktorá si buď mylne myslí, že je to niečo viac než len nudná romanca, alebo má zakomponované rôzne predstierania ako ozdoby. 2/10