Hvězdná brána (1997) (seriál)

Bohužel mě tento "kulťák" tolik neříká i přes to, že to "musím" občas sledovat s mým přítelem. Není to můj šálek kávy, ale pokud to beru nadneseně, celkem se pobavím. (Nevím ovšem, jestli zrovna tím, co režisér jako zábavu pro diváka považoval.) Ale nechme kritiku trochu vyčpět. Na stranu druhou jsou příběhy někdy zajímavé a rozhodně rozhýbaly myšlení pro další filmy. Nebojím se však říct, že zpracování po stránce kulis a kostýmů nemohlo být lepší, ale vzhledem k době to ještě pochopím. Herecké výkony určitě neudělali díru do světa. Největším úspěchem toho seriály je zkrátka samotný příběh.

Taxi (2004)

Hledáte film, u kterého můžete jíst, vařit, povídat si s přáteli a mezitím si zajít do obchodu a stále u něj chápete, kam děj směřuje? Prosím, tady je. Bezprostřední nuda v nudě s nudou v kapse. // Činnosti již zmíněné jsem skutečně v průběhu stihla - a ano, uznávám, že se na film máte dívat od začátku až do konce, pokud jej hodnotíte, ale tohle patří mezi vyjímky..//

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

Musím vůbec něco komentovat? Přiblbých vtípků je dosti, žádný nápad co se týče zpracování, herecké výkony? Haha.. Mohu se jen pousmát. Jsem ráda, že tento film mohu brát s nadhledem a díky tomu ho ohodnit 1*. Dokonce si myslím, že někteří herci jsou si vědomi fádnosti toho snímku a jde to na nich znát... Proto se občas směji "s nimi". Mám obdobný názor jako JayZak. Nicméně Scooby-Doo nebyl mou parketou ani v dětství. Za pobavení děkuji, tu 1 hvězdičku si zaslouží ač i o tom by se dalo polemizovat.. :-)

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Ano, přiznávám, patřila jsem k těm dětem, které se na tento seriál sem tam dívaly, nicméně, když to hodnotím zpětně, ne, ne.. Tohle není něco, k čemu bych se vracela a ani nějak ocenila. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že jsem se na to kdysi dávno před lety sem tam dívala.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Ach ano, tento pořad už měl své výsluní dávno za sebou, ještě tehdy, když mi bylo mírně přes 10 let.

Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera (2010) (TV film) odpad!

Pardón, ale tohle mě nepobavilo ani kdybych ho brala jako Béčkový film. O zpracování raději nemluvit, určitě bylo horší než u dalších hraných verzí.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Kde je nějaký ten alespoň přijatelný humor Prciček? Tohle to je jakási rádoby komedie o teenagerech, "co to nemají kam strčit". Viděla jsem prvních pár minut, snažila jsem se dívat, ale bohužel to nešlo. Ztratilo to smysl a koukatelnost. Netuším, jaký je film jako celek, ale já to u něj prostě nevydržela. Snad, (pokud se bude ještě točit nějaký další díl), se to vrátí zpět ke starému hereckému obsazení a dají tomu špetku té vtipnosti a dobrého humoru!

Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů (2008)

Bohužel nepatřím k fanouškům Hannah Montana a ani doufám v budoucnu patřit nebudu. Je mi líto, ale nevidím v žádném z jejich filmů / seriálů žádný intelekt a vtipnost. Nemiluji povrchnost a jediné za co bych mohla její filmy a seriály ohodnotit pozitivně je, že si získala tolik mladých puberťáků.