Wanted (2008)

Je to jednoducho cool!

Speed Racer (2008) odpad!

Zo všetkého najviac mi to pripomínalo Power Rangers.

Až na krev (2007)

Výborní herci v zlom filme. Aká škoda. Toto je druhý film PTA, ktorý som videl a dúfam že aj posledný. Neuveriteľná a nezmyselná nuda, nuda, nuda ....

Zvedá se vítr (2006) odpad!

Otrasne nudný film. Dve hodiny skutočného utrpenia. Neprišiel som na to, čo chceli tvorcovia týmto paškvilom povedať a s postupujúcim dejom mi to už bol jedno. Moje myšlienky sa upierali len k čo najskoršiemu príchodu záverečných titulkov. Celé to vo mne zanechalo jediný dojem - Írsko je plné pošukov a boľševických agitátorov.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Skvelá paródia na predchádzajúce tri filmy. teda aspoň ja som to tak pochopil. Pokiaľ to bolo myslené vážné tak mením hodnotenie na -5

Já, robot (2004)

Taký popcorn pre všetkých. Ešte že sa Asimov toho scenára nedožil, ale ako pozitívum treba vnímať, že niekto po čase vytiahol odkaz veľkého majstra sci-fi

Sejmi eso (2006)

Sľubný úvod zabili tvorcovia druhou polovicou filmu. Pripadalo mi to ako film Guy Ritchie dotočený producentom.

Apocalypto (2006) odpad!

Ani dokonalé technické spracovanie nezachráni túto dlhú nudnú, sci - fi naháňačku.

Motocyklové deníky (2004) odpad!

Roztahana idealizacia psychopatickeho teroristu. Som zvedavy kedy natocia cosi take o Bin Ladinovi.