Fakjů pane učiteli 3 (2017)

První pocit po filmu bylo WTF? To je pěkná sračka teda. Dodíval jsem se na to, ale jen s přetáčením. Děcka jsou rok od roku dementnější, takže bych je už klidně vystřílel. Auf wiedersehen, Dummkopfs! 1-*

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Banda dementů v Thajsku. To bude prdel co? Ani ne. Nechápu, proč se to ze skvělého školního prostředí musí přesunout do nějaké prdele světa. Pár vtipných momentů se najde (hlavně na začátku), ale pak už je to docela nuda. A ty děcka už začínají být dost trapné až na přes držku. 2+*

Fakjů pane učiteli (2013)

No jo, zlaté časy na gymplu. Konec školního roku se blíží, takže co nám v němčince pustí unsere Führerin Katy Kouřilová? Fack ju Göhte a to pěkně s německým dabingem a s německýma titulkama, abychom z toho něco (ne)měli. To už jsou dva roky a já jsem se konečně odhodlal dodívat se až do konce. Začátek je samozřejmě bezkonkurenční, pak to taky není špatné, ale co mi vadí je délka. Kdyby půl hodinku vystřihli, tak by film aspoň neztrácel tempo jak teď. Každopádně kdo by nechtěl mít za učitele takového frajera? Heil Katy! 4-*

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Čekal jsem, že to bude spíš komedie a parodie na akčňáky. Jenže ono to je nefalšovaný akční krimi film. Asi mi uniká ten britský humor, ale až na pár momentů to moc vtipné nebylo. Délka moc dlouhá, ke konci už to nudí trošku. 4-*

Králíček Jojo (2019)

Na mě to teda moc nezapůsobilo. Jako jo, nějaké scény jsou vtipné, nějaké zase dojemné, ale ve výsledku jsem se trošku nudil. Imaginární Hitler byl teda dost trapný a to jak samotná postava tak i herec. Dabing taky nic moc se mi zdálo. Ten kdo daboval tu holku to snad musel jen odříkávat z papíru, protože to bylo jak kolovrátek bez intonace. 3+*

Archer - Série 1 (2009) (série)

Na první sérii slušné, ale najdou se chvilky, kdy je humor nepochopený a nudný. Českého dabingu jsem se trochu bál, ale není to vůbec špatné. Občas by se mohlo i přitvrdit. 4-*

Do útoku (1987)

Kluk je sice na přes držku, ale film sám o sobě se docela dá. Je to ale slabý průměr, takže nejde od toho čekat něco víc nebo míň. Jednohubka, na kterou se rychle zapomene. 3-*

Firecracker (2005)

Díval jsem na to jen kvůli Miku Pattonovi. A jen kvůli němu to dostane jednu slabou mini hvězdičku. Jinak je to totální kravina (objektivně odpad). Vůbec jsem to nepochopil. Hodně se tady zmiňuje podobnost s Lynchem. Jelikož považuju Lynche za nejhoršího režiséra na zeměkouli, tak s tím částečně souhlasím, protože něco tak nesmyslného jsem už dlouho neviděl. 1-*

UnReal (2015)

Nádherná příroda a biky? Bikerské porno! No jo, jenže z filmového hlediska už to tak slavné není. V podstatě vždycky nějaká persona uteče od každodenního života, sedne na kolo a jede si zajezdit třeba na ledovec a to se opakuje celých 40 minut. Hudba nic moc, ale naštěstí překvapil Ozzy a to se cení. Takže pro mě dost nadhodnocený snímek. 3+*

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Jak tady píše většina. Prostě nenáročný, pohodový a odpočinkový seriál. U prvních dvou až tří jsem se bavil, pak už to bylo horší, protože asi došly nápady a kreativita nebo co. I tak si to ale někdy sjedu znovu. 4-*