Půjčovna mozků (1992)

Fakt těžké toto ohodnotit. Ze začátku jsem vůbec netušil o co jde, protože to byl jeden velký chaos. Asi tak od poloviny už konečně sem tam nějaká dobrá scénka, ale dějově pořád nic. Stopáž fakt krátká, takže konec je velmi rychlý a dokonce i vítaný. Párkrát jsem se zasmál, ale jinak až moc ztřeštěné. 2-*

Cela (2000)

Víc než krimi je to spíš exkurze do mysli mentálně nemocného člověka. Vizuální stránka je fakt psycho, ale myslím to v tom dobrém slova smyslu. Lepší by bylo, kdyby ta podřadná zápletka s únosem tam nebyla a celý film by se věnoval jen tomu pronikání do mozku. 3*

Špinavé ulice (1973)

Gangsterka úplně o ničem. Hraje se tam kulečník, pořád tam někdo něco vykládá, tančí tam nějaká černošina, občas bitka a občas nějaká holka dostane epileptický záchvat. Ještě že jsem ho nedostal já. To je celý film. Nuda jako prase. 1*

Skladiště 13 - Série 3 (2011) (série)

Děj jednotlivých dílů mi přijde čím dál trapnější a nudnější. 2+*

Kudrnatá holka (1991)

Vcelku o ničem. Jen sporadicky se tam nějaký dobrý moment najde. Kelly Lynch je kost ale! Poslední film, který režíroval John Hughes. O to víc zamrzí jaký je konečný výsledek. 2+*

Létající oko (1983)

Helikoptéra vypadá dobře a trochu připomíná tu z Airwolf. Jinak je to ale nuda. Jednoduchý příběh bez záporáka, sem tam nějaká akční scéna (dnes už zastaralá) a víc nic. Z mého pohledu spíš podprůměr. 2*

Warriors (1979)

Celý film je v podstatě jen jedna velká honička nočním New Yorkem. Člověk by si řekl nuda, ale to je omyl. Opravdu mě příběh této party bavil. O předloze nic nevím nebo jestli měl být film nějak hlubší, než ve skutečnosti je, nemám tušení. Prostě klasická plochá jednohubka. Špinavý New York je prostě bomba a kdo má rád Kojaka, tak tady bude spokojený. Komiksové přechody byly fakt parádní, to bych ve starším filmu nečekal. Takže celkově na sedmdesátkový film opravdu dobré. Ty čtyři hvězdy už jsou ale hodně těsné, protože ke konci už je to trochu nuda, nelogické chování postav taky zamrzí (místo aby týpci drželi pohromadě a dělali na čem se domluvili, tak při první příležitosti si jdou zašukat k úplně neznámým borkám) a závěrečná scéna je bez nějakého fightu, takže o ničem. 4-*

Road Trip (2000)

Docela slušná road movie komedie. Hlavně jsem se podíval kvůli S. W. Scottovi. Nemá tady nijak moc prostoru, ale jako jeden z jeho prvních filmů to ujde. Přelom století je na podobné typy filmů (tzn. nenáročné, trošku úchylné teen komedie) dost bohatý. Hned po osmdesátkách moje nejoblíbenější filmové období. 3+*

Noční můra v Elm Street (2010)

Celkem slabota. Freddy je tady těžce nepovedený, co se vzhledu týče. Připadal mi jak ti lupiči co si přetáhnou přes hlavu punčochu. Pro dnešní mládež možná dobré, ale já se radši podívám na originál. 2-*

Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu (1989)

Nějak se mi podařilo tenhle díl přeskočit, ale ve výsledku je to jedno, protože je to úplně o ničem. Taková nuda, že jsem to zas zapomněl ohodnotit. 1+*