Zbouchnutá (2007)

Podle hodnocení Premiere mě tenhle film dost zaujal...vychvalovali to tam do nebes a stejně mluvili i o 40 years old virgin, tak sem se rozhodl stáhnout oba filmy...ehh, teda samozřejmně legálně zapůjčit ve videopůjčovně:).Panic byl celkem průměrnej film...gagům sem se moc nesmál, ale příběh byl celkem reálnej.Ale celkově sem byl spíše zklamanej.Proto se všechna pozornost soustředila k druhému filmu, kterej sem zkouknul dneska.O trochu lepší gagy, ale příběh celkem ohraný.Určitě ten film vybočuje z normálu, ale celkove mi na komedii nepřišel tolik....komediální..takže dávám 3 hvězdy

Zatracená noční dřina (2001)

Tenhle film má pro mě dost zvláštní atmosféru.Dost sem se vžil do hlavních postav, a spoustu scén si dneska přehrávám když se mi něco podobnýho stane.

RRRrrrr !!! (2004)

Chvílemi jsem se zasmál, ale jinak velmi podprůměrný film.Nevim, proč se Depardieu zahazuje s takovou trapností.

Divoké vlny (2007)

Moc jsem od tohoto snímku nečekal.Dá se říct, že nezklamal ani nenadchnul.Slušný film pro celou rodinu, ideální pro pujčení na dvd, ale ne do kina.Jsem na pochybách, zda-li by byl o jednu hvězdu film lepší, kdybych se na něj díval v originálním znění, takto dávám 3*

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Upřímně, tento film mě nenadchnul.Od prvního okamžiku jsem se na něj snažil dívat jako na akční film a nic víc.Postupem času jsem byl i přes to sklamán.Během filmu jsem dostal pocit, že John McClaine je nesmrtelný akční hrdina, na kterého nemá ani superman a že jeden nadaný hacker je schopný se pár údery do klávesnice dostat do čehokoliv.Scéna se stíhačkou už byla nad mé síly.Velmi slabý film.

Transformers (2007)

5 hvězdiček dávám jen zřídka, ale tohle dílo si je právem zaslouží.Skloubením akčních scén, výborných efektů a slušného humoru vznikla vzkutku parádní podívaná.Smekám před autory.

Armageddon (1998)

Nemůžu se zbavit pocitu, že ač má jít o katastrofální film, smyslem filmu je ukázat americkou hrdost a vyspělost, tak jako třeba u filmu den nezávislosti, který byl jasnou propagandou.Ve filmu však potěší herecké obsazení a výkony.

Góóól! (2005)

Měl jsem trochu obavy, jak film hodnotí lidé, kteří nepropadli fotbalu tolik, jako já.Přecejen, pro fotbalového fanouška je film mnohem větší zážitek, než pro kohokoliv jiného.Celkově byl příběh zpracován velmi dobře.Snad bych jen poznamenal, že záběry ze zápasů byly, jako ve většině sportovních filmů, velmi hektické.Ale asi to ani nejde jinak, když fotbal na plátně hrají herci a né hráči.