Hellsing (2001) (seriál)

Drsné ale nadupané, Geniální kombinace hudby!

Hitman (2007)

Působilo to na mě jako rozhodně nedůstojné předloze.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Těšil jsem se na novou generaci westernů, těšil jsem se na hustej nářez, těšil jsem se na superherecké výkony. Dostal jsem mírně nadprůměrný dramo-akčňák. Russel mě moc nepřesvědčil Bale byl o trochu lepší. Nepochopil jsem moc konec-byl divnej. Chtěl jsem víc! 65%

Království (2007)

Kingdom ukazuje rozdíl mezi Americkou a Arabskou kulturou, a její následnou konfrontaci. Kamera ve mě občas vyvolávala dojem, že se koukám na dokument. 80%

Hancock (2008)

Čekal jsem větší nářez, ale některý fóry byly fakt namakaný.

Iron Man (2008)

Šikovnej film. 78%

Wanted (2008)

Když se tento film chystal do kin byl jsem zrovna v Anglii, a díky tamní propagandě jsem se těšil na pořádnej akční trhák se zajímavou zápletkou. Herecké obsazení tomu jen nahrávalo a trailery též. Včera jsem byl však těžce zklamán. Film se již od začátku vyvíjel dosti divně. Role nebyly příliš důvěryhodné, zápletka sice zajímavá, ale ne příliš šťastně napracovaná. Celá podívaná nějak rychle utekla, aniž by stačila pořádně vygradovat. Po dvaceti minutách byl z nýmanda superassasin a to není moc uvěřitelné. Zajímavým prvkem v kategorii efektů (bohužel jediným) bylo zpracování střelby. Film mi kamerou připomínal Hlídky. Bohužel 50%:(