Američtí vojáci (1993)

Byvali Navy Seals Pare a Jean-Michael Vincent zachranuji manzelku prvniho z nich z rukou teroristy Carlose (jako vzdy skvele slizky Billy Drago). Standartni video zabava vysla kdysi u nas pod nazvem American soldiers/Americti vojaci.

Muži v černém 2 (2002)

Stejne jako prvni, ani druhy dil nehraje na divaka zadnou habaduru, proste se jen snazi dorucit hodinu a pul dobre zabavy. A ja se hodinu a pul dobre bavil, takze proc ne opet za ctyri?

Muži v černém (1997)

Tommy Lee Jones a Will Smith jsou z tech dvojic, kterym to proste slape. Tenhle film je zabavny, rychle utece a obsahuje skvele triky. Nevim jak kdo, ale ja ke spokojenosti o moc vic nepotrebuji.

Král Škorpión (2002)

Jedno z nejvetsich zklamani meho zivota. Na tenhle snimek jsem se vazne uprime tesil, ale co jsem videl byla ptakovina, ktera se muze libit detem tak maximalne do dvanacti let. Kdyby hlavni roli hral Michael Clarke Duncan, urcite by to dopadlo mnohem lip. Na tenhle trik uz doufam vickrat neskocim...:-(

Neporazitelný (2002)

Vezenskemu ringu vladne nemilosrdne na dozivoti odsouzeny vrah (Wesley Snipes), dokud si svuj trest nezacne odpykavat novy vezen...boxersky sampion v tezke vaze (vzdy spolehlivy Ving Rhames). Jen mirne nadprumerny boxersky film.

The Hire: Beat the Devil (2002)

Gary Oldman jako dabel, kteremu dela ridice Danny Trejo, zavodi o dusi zpevaka Jamese Browna. Pro mě to nejlepší ze série Hire

Extrémní předsudek (1987)

Muj oblibeny remeslnik Walter Hill se v tomto filmu vypjal ke skvelemu vykonu. Tenhle moderni western neslibuje nic, co by nemohl splnit, co uvidite je stary dobry boj padoucha a hrdiny o srdce zeny...tentokrat za rachotu samopalu.

Hladina adrenalinu (2002)

Tenhle film visi zoufale zachycen na zachrannem lane Vertical Limitu.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Rozhodne prijemna komedie s jejimiz hrdiny se kazdy divak muze snadno ztotoznit, coz je tajemstvi jejiho uspechu...

3000 mil na útěku (2001)

Kevin Costner je ve forme, ostatni znama jmena v tomto filmu vetsinou moc dlouho neprezii. Standartni thriller ktery sice nenudi, ale na druhou stranu nenabizi nic extra (az na scenu Costnerovy smrti).