Batman navždy (1995)

Schumacher se rozhodl pristoupit k latce z jineho uhlu, nez Burton, nejspis se chtel odlisit, kazdopadne mu to moc nevyslo. Komiksy nejsou o hereckych vykonech, takze Kilmera tu rozebirat nebudu, ale Jones a predevsim Carrey jsou nezapomenutelni.

Beavis a Butt-Head - Beavis and Butt-head Do Christmas (1995) (epizoda)

Vanocni special kdysi slavne MTV sou je...zkratka stejne kvality jako ostatni dily...:-) To znamena, ze se obcas zasmejete, obcas budete nechapave kroutit hlavou a az to skonci tak na to do mesice zapomenete.

Divoké pivo (1995)

Kdysi jsem to viděl, ale už si to vůbec nepamatuju.

Flákači (1995)

Rozhodne tenhle film nedoporucuju tem, kdo veri na velikonocniho kralicka :-)))

Mizerové (1995)

Michael Bay hned napoprve ukazal, ze se s timhle zanrem nehodla moc parat. Lawrenceovi se Smithem to klape, Karyo je zlej az se z nej kouri a Tea Leoni je nejspis nejhezci herecka te doby (nez se odbarvila na blond...). Do toho spousta skvele akce (hlavne zaverecna honicka) a vysledkem je explozivni lahudka, kterou si vychutnavam stejne jako nasledujici Skalu stale znova a znova. Uz aby byla ta dvojka...

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Tenhle film je proste cirocira komedie, pri ktere se takrka neprestanete smat. No a od toho jsou komedie, aby se pri nich lide zasmali. Nebo jsem to spatne pochopil???

Nová noční můra (1994)

Takové malé cvičení na Vřískot. Nápad filmu ve filmu a fanouškovské posedlosti ještě hodně nedotažený. Navíc Freddy vypadá strašně (nemyslím strašidelně, myslím uměle).

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Ve trojce uz scenaristum notne zvlhnul prach. Film je spise smutnou pripominkou prvnich dvou dilu. Akce na kolotoci je zoufale nefoleyovska. A ten stupidni samopal ?!

Takoví normální zabijáci (1994)

Mám rád amorální filmy, jenže tenhle se na můj vkus bere moc vážně. Myslím, že chápu, co Tarantinovi vadilo.