• Thriller

The End of the F***ing World - Série 1 (2017) (série)

Taková příjemná večerní jednohubka. Zajímavý příběh, sympatické postavy, humor, budující atmosféra..., ale bohužel je děj od začátku až do konce moc předvídatelný. Jsem zvědavý na druhou sérii. 75%

Zámek a klíč - Série 1 (2020) (série)

Tak úžasný nápad s motivem klíčů a krásného domu plného zámků zabít tak špatným záporákem a málo využitým potenciálem klíčů. Postavy, které sami o sobě nejsou nijak víc zajímavé, si hrají 3 díly s jedním klíčem, což je ze začátku v pohodě, ale pak to začínala být nuda. Škoda. I tak mě to ale na pár hodin zabavilo. 55%

Enola Holmesová (2020)

Takový průměr. Vizuál je pěkný. Millie se snaží a její postava je fajn, ale ostatní postavy jsou absolutně nezajímavé. Příběh je takový zvláštní a celkově mi přišlo, že tvůrci nevěděli, jakým směrem se chtějí v tomto filmu vydat. Pohádka, komedie, detektivka a v jednu chvíli dokonce horor s brutální scénou? 55%

Daredevil (2015) (seriál)

Na Daredevila jsem se hodně těšil, ale nakonec mě to trochu zklamalo. Čekal jsem od toho něco jiného. Nakonec se z toho stala tupá mlátička bez smyslu, kdy Matt neustále vyrážel do boje a vrací se celý dolámaný a takhle stále dokola a dokola. Ostatní postavy, příběh a právnická vložka byly fajn. 70%

Záhada Anubisova domu (2011) (seriál)

V dnešní době na první pohled hrozná blbost. Seriál postrádá logiku, herecké výkony a vizuál jsou nic moc, ale mě to přirostlo k srdci. Koukal jsem na to jako malý a potěšilo mě, že jsem nedávno narazil na zdroj, kde ho můžu celý zkouknout. Neříkám, že to patří do mojí topky, ale je to příjemná oddechovka s fajn příběhem na vyprázdnění hlavy. 70%

Superman a Lois - Pilot (2021) (epizoda)

Po oznámení mi tento seriál přišel jako úplně zbytečný, ale pilot byl kupodivu celkem zajímavý, tak uvidíme jak dál... 75%

Tenet (2020)

Po zhlédnutí filmu v kině jsem si nechal pár dní na uspořádání myšlenek. Další film od legendárního režiséra Christophera Nolana. Měl jsem vysoká očekávání, ale už dopředu jsem věděl, že to bude pěkný mindfuck. Film kašle na jakýkoliv úvod a seznámení s postavami a rovnou diváka vrhá do akce, do děje a vůbec na nic nečeká. Děj šlape jak hodinky. Hlavní postavy se snaží profesionálně splnit misi bez jakýchkoliv vedlejších motivů a emocí, což je trochu škoda. Nápad opravdu originální, ale zpracování mohlo být ještě o level výš. Co musím ale opravdu pochválit byl zvuk a hudba, které díky velmi vysoké hlasitosti zněly v sále luxusně. I když se mi asi v polovině filmu totálně zamotala hlava, tak na konci se většina věcí vysvětlila a já odcházel z kina spokojený. 80%

Bloodshot (2020)

Tak tohle se moc nepovedlo. Námět zajímavý, ale to provedení... Nulový příběh, předvídatelný děj a nezáživné a zmatené akční scény. Je to koukatelné jenom díky snaživému Dieslovi, vtipné postavě Wigense a pěkné herečky K.T. 40%

Dolittle (2020)

V první půlce pěkná zábavná oddychovka, humor se zvířátky funguje, herci se snaží, ale v druhé části se to zvrtne a je z toho pomalá a nudná jízda k průměrnému finále. Koncept je zajímavý, ale autoři z toho mohli vytěžit mnohem více. 55%

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Skvělá jízda od začátku až do konce. Výborná hudba, skvělí herci, krásné prostředí, kostýmy atd. I přes nedostatky jako je skoro nijaký příběh, zbytečné flashbacky a nudného záporáka jsem si to opravdu užil a těším se na pokračovaní. 85%