Člověk proti zkáze (1989)

Ano! A nejhorší na tom, je že je v tom filmu řečeno několik věčných pravd. Třeba jako, že mi češi si neumíme vládnout. Škoda, že ten film takhle zapadnul.

Svítání (2009)

Zase po dlouhé době něco, kde jsou upíři upíři. Díky bohu za to, ale mohlo to být promakanější a mohlo to mít víc dílů.

Vejška (2014)

Komentář a hodnocení manželky (já na takové sračky nehledím a na Mádla z vejšky kašlu): Je smutné, že v dnešní době se natáčí filmy pro mládež a o mládeži, které dávají signál o tom, že je správné podvádět, lhát a každý týden mít novou holku a nenést za nic odpovědnost - rodiče to za nás vyžehlí....

Bitevní loď (2012) odpad!

Neuvěřitelné, v tomhle filmu nefunguje skoro nic. Hlavní hrdina mi byl silně protivný od samého začátku. Inteligence a logika příběhu, postav, děje, všeho... je asi na prázdninách. Do poslední půlhodiny jsem se doslova nutil na sílu a přesně podle očekávání z ní stříkal stupidní americkej patos, jak z otevřené krční tepny. Bída. Jestli jsou filmy jako tenhle budoucnost kinematografie asi přestanu nové filmy sledovat.

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (TV film)

Brilantní - perfektní scénář, perfektní herecké výkony a silný příběh. A všemu vévodí Adamíra, který svého Brenzkeho vystřihl s naprostou dokonalostí. Po dlouhé době opravdu silný filmový zažitek.

Nevědomí (2013)

Jednoduché, příjemné a pohodové, mnohem lepší než drtivá většina dnešních blbusterů.

Pozemšťan (2007)

Všechno je možné.... Aneb všechno stojí na nápadu. Tohle může natočit úplně kdokoliv za pár šušňů. Tak proč nemůže něco takového vzniknout u nás?

Stav obležení (1998)

Jak vizionářské... (proto jsem nadhodnotil a chtělo by to zkrátit stopáž)

Nespoutaný Django (2012)

Kdyby Tarantino pár blbinama nezkazil ten skvělý Leoneovský look mohlo to být klidně za pět. Jinak je to v pohodě, ale rozhodně to není jeho nej film.

Obchodník s hrůzou (1993)

Škoda velká škoda jest Eda Harrise pro tenhle film. Překvapivě dobře zvolený představitel Alana Pangborna dojíždí na nablblý scénář. A ta přepálená scéna na konci tomělo být co? To už by i ta nepovedená knižní byla lepší. Bohužel jen další průměrná Kingovská adaptace.