Nebe nad Berlínem (1987)

Já nevím, ze začátku to působilo jako taková milá věc k zamýšlení a pak konec, který byl utnuty, urychlený a praktický mi přišlo že to myšlenku nikam nedotáhlo a místo toho tam byl koncert Nicka Cavea.

Mělký hrob (1994)

Nečekal jsem takhle temný film, z kterého tolik bude mrazit.

Pláž (2000)

Ať si filmová smetánka nebo-li do_dOvé a Civalové vytáhnou hlavu z prdele a uvědomí si, že tohle je bomba.

Jake a Tlusťoch (1987) (seriál)

Seriál, který nepochopí zabedněnci jako Tomáš Urban

Eso (1994) (pořad) odpad!

ŠOK! Tereze do xichtu koukám! Čágo bélo šílenci, zdraví nás vod srdce, myslím, že ji vezmu útokem s ovladačem v ruce, uvede první místo pro tenhle tejden, Sbohem ozereT, v šeru noci se sejdem. Když ji žerete, mor a neštovice na vás.

Valmont (1989)

Film Nebezpečné známosti je o nebezpečných a schopných manipulátorech, film Valmont je o neschopných a hloupých idiotech. Absolutně tragicky scénář. Nevýrazné hlavní postavy stejně jako v Ragtime(tam to aspoň zachraňovali vedlejší postavy). Herecké výkony jsou všechny slabší, než v Nebezpečných známostech, prakticky jen Fairuza Balk může konkurovat Uma Thurman. Nejtragičtější výkon Meg Tilly jednoznačně. Film taky postrádá gradaci a napětí. Nudné a ukecané kostýmní drama

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Landy Cannon=Největší hvězda, nebo tak to bylo v trailer kampani.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Pergnerová je píča!!