El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Docela nezajímavá epizoda Breaking Bad, ještě natažená na 2 hodiny. Furt jsou tu dobrý postavy, i ty nové ujdou. Režijně to není špatné, ale scénář mi přijde takový mdlý a nezajímavý. Jesse Pinkman dostal důstojný epilog, přesto by mohl být lepší. Je to fajn uzavření příběhu Jesseho Pinkmana a ostudu to nedělá. Mimochodem v den publikace tohoto filmu, zemřel Robert Forster, který tu hraje docela důležitou roli. Film který asi neunudí, ale já čekal trochu víc 6/10

Epidemie (1987)

Dobrý soundtrack, ale to je asi tak všechno

Eso (1994) (pořad) odpad!

ŠOK! Tereze do xichtu koukám! Čágo bélo šílenci, zdraví nás vod srdce, myslím, že ji vezmu útokem s ovladačem v ruce, uvede první místo pro tenhle tejden, Sbohem ozereT, v šeru noci se sejdem. Když ji žerete, mor a neštovice na vás.

Evropa (1991)

Řekněme že tohle byl poslední film z Trierovi pózerské éry, i přesto se jedná o velmi povedený film. Von Sydowi monology se mi zaryjí na hodně dlouhou dobu do paměti, především ten na konci. One. Two. Three. Four. Five. Six. Seven. Eight. Nine. Ten. In The morning sleeper found rest.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Pergnerová je píča!!

Frankenweenie (1984)

Film který definoval Tima Burtona- Hororový sci-fi doják. Mimochodem Shelley Duvall je příšerná herečka. Taky je zajímavý že se tu mihlo hodně zajímavých jmen: Daniel Stern, Sofia Coppola nebo již zmiňovaná Shelley Duvall a v režii samozřejmě Tim Burton, většina z nich nebyla vůbec známa, až na Shelley Duvall a hodně z nich to někam dotáhlo.

Green Lantern (2011)

Nejvtipnější moment byl když se vykecával na střeše a mezi tím zemřeli stovky lidí. 2/10

Hanebný pancharti (2009)

Překvapuje mě že tu funguje linka(Bruhl+Laurent), kterou jsem považoval za nejslabší, tak napotřetí na mě funguje lépe než předtím a zakončení této části je asi nejemotivnější moment Tarantinovi tvorby. Za zmínku tu samozřejmě stojí geniální Christoph Waltz, ale i Diane Kruger či Michael Fassbender, který se díky tomuto filmu proslavili. Brad Pitt mi tu nepřišel nijak výrazný, ale že by zaostával za ostatníma se rozhodně říct nedá. Také je tu několik méně známých herců, ale i ti podávají skvělý výkon (např. Schweiger, Eli Roth, Jacky Ido, BJ Novak), však už se jim nepovedlo navázat na tento úspěch. Soundtrack skvělý a dalo by se říct že téměř předčil Pulp Fiction. Taky věc která mne zarážela je že velkou část filmu si amíci museli pročíst a připadá mi velmi vtipné si pročítat ty jejich ubrečené recenze, že do kina se přišli dívat, ne číst. Upřímně nikdy jsem moc nerozuměl výhradám u tohoto filmu a pravděpodobně je asi nikdy nepochopím, sice vnímám ty věci které tam ostatní lidi štvou, ale nepřipadalo mi to, že by to tam bylo až v takové míře abych kvůli tomu musel snížit hodnocení, nebo na ně poukázat.