Silný kalibr (2010)

Všechno, naprosto všechno je ve filmů průměrné. Akční scény, (moc jich není), technická uroven, herecké výkony (50 cent je teda pekelně topornej). Film má 73 min, bez titulků, za tu dobu je tam plno postav a několik zbytečných. Jednině Kilmer byl dobrej a s jeho postavou sem mohl nevázat náký vztah ostatní mi byli ůplně ukradeni. Pokud čekáte přehip-hopovaný film, tak to můžete zkouknout.

The Traveler (2010)

Val herecky válí už od první minuty kdy se oběví na plátně. Jeho postava je správně tajemná. Tento levný béčkový film není rozhodně k zahození. Má zajímavou atmosféru, i příbeh. Poprvé sem měl strach, hlavně když to točí nechvalně známý packal Oblowitz. Ano, amozřejmě najdou se tu nesmyslné scény jako třeba zapíchnití květiny do děrovaného stropu. Rozpočet jde silně poznat, páč 95% je natočené viditelně ve studiu. Nároční diváci to budou zatracovat, normální dováci si na tom můžou smlsnout. Scénář není žádná genialita, ale od Oblowitze je to zatím zaručeně nejlepší kousek který sem shlédnul.

Ernest proti obrovi (1991)

Jako malej sem na to čučel furt. Český překlad zní ERNEST PROTI OBROVI.

Centurion (2010)

NEPŘÍJDE MI TO JAKO SYROVÝ A DRSNÝ FILM. PŘÍJDE MI TO JAKO OBYČEJNÁ MODERNĚ NATOČENÁ FANTASY. SOUBOJE SOU HODNĚ SLABÉ, ZBYTEČNĚ PROSTŘÍHANÉ.

Heartstopper (2006)

Sakra!!!! Englund je tu zas jen na chvíli!!!!!!!!! Jeho postava se mi zdála asi nejvíc sympatická. Atmosféra je v drůhé polovině pěkně hutná a hlavní hrdinka je opravdu sympatická. Celkově spokojenost.

Mezi světy (2005)

Po odpadovém začátku se film vyhoupl na dvě :)

Zpověď zabijáka (2010)

Toto je příklad filmu, jednou a dost. Podstatná část příběhu se odehrává v nemocnici a v bance. Akční scény jsou zbytečně prostříhané, hlavně bitka mezi Snipesem a Danielsem si zasloužila lepší nasnímání a střih. Nejlepší výkon ve filmu patří asi Robertu Davimu a Zoe Bell, která si svou roli pěkně užívá. Snipes s Danielsem jsou standartní. Ernie Hudson má ve filmu jen malou roli kněze. Akčních scén je vskutku dost, většinou se střílí, jen zřídka se dostane na ruční práci. Sečteno a podtrženo, akční béčková jednohubka s příjemnou stopáží (bez závěrečných titulků to má 78 min) a sviže ubíhajícím dějem.

Poslední cesta (2009) (TV film)

PŘEHNANÝ PATROITISMUS TO POSLAL VŠECHNO DO KYTEK.