Repo Men (2010)

Perfektná sekanica.Skvelí Law aj Whitaker.Celý film je nabušený akciou,krvou a násilím.Samozrejme,niektoré scény sú prehnané ale to sa dá prekúsnuť.Hlavné je,že sa človek nenudil a bavil sa.

Národ upírů (2012) odpad!

Zbytočný,trápny,lacný a smiešny film.....

Vetřelec: Covenant (2017)

Prometheus bol lepší.V tomto filme je tiež začiatok scifi orgazmus ale potom to už ide dole vodou.Ako efekty a vizuál sú luxusné ale to už dnes každý film.Vo filme Prometheus boli tiež nejaké otázniky ale tu ich ostalo ešte viac.Inak,neviem ako mohlo Ridleyho Scotta napadnúť prepojiť VOTRELCA s našimi TVORCAMI.Aj keď,ale vôbec to neobjasnil prečo nás v tom prvom diele chceli zabiť.Ako keby nevedel čo chce točiť.A v tomto diely už je otrepaný votrelec ale režisér nevysvetlí ako sme mohli my ľudia poraziť tak jednoducho svojich tvorcov,rasu,ktorá bez problémov cestuje po vesmíre a rozosieva život po iných planétach(a to už pred státisíc rokmi) a my ich(teda len android) vyhubí ich zbraňou.Akosi ľahko mu to vyšlo.Troška lacné.

Prometheus (2012)

Začiatok filmu je skvelý,scifi zážitok,vizuálne dokonalé..Potom ako keby režisér nevedel,či chce votrelca alebo strojcov.Potom to aj tak vyzerá.

Svatyně (2008) (seriál)

Miestami vidno slabší rozpočet.modré plátno,troška lacnejšie a pod.Ale Carterová nikdy nesklame.Nenudilo,dalo sa na to pozerať.

IO (2019) odpad!

Ďaľší zbytočný,nudný a blbý film....

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Skvelé pokračovanie,skvelá akcia,humor.V niektorých momentoch lepšie ako prvý diel.

Blíženec (2019)

Mám rád filmy plné akcie,kde sa človek nenudí.Plus dobrý dej a skvelí herci.Samozrejme,niekedy to vyzeralo lacnejšie,moc digitálne ale nič tomu nechýbalo.Viem,že hodnotenie filmov je subjektívne ale tu na čsfd sú tie hodnotenie dosť nepresné,lebo tento film by mal mať od 60-70 %,nie pod.A ostatné filmy sú strašne nadhodnotené,aké typické.

6 underground: Tajné operace (2019)

Mám rád filmy plné akcie.Nenudil som sa,išlo to rýchlo.Nadupané akciou.Typický Michael Bay.Skvelí herci,akcia.Ale inak nič nové,otrepané,miestami lacné a sprosté.Tak na jedno pozretie.Bola tam Shosanna z Bastardov a Deadpool a úvodná automobilová naháňačka,takže nakoniec lepšie 3 hviezdy.

Apollo 18 (2011)

Už väčšsiu blbosť nemohli natočiť....