Joker (2019)

Nič som od toho nečakal.Prvú hodinu sa nič nedeje a druhú čosi ale málo.2 hodinová nudná blbosť o psychicky chorom človeku.JOKER BOL NAOZAJ DOBRE REALNE ZAHRANY ale stále sa len všetko recykluje dookola,Joker tu už bol viackrát.Aj tak na Heatha Ledgera nemá ani omylom.Len tu na čsfd sú tie hodnotenia mimo reality.A ak sa toto páči napr. Američanom,tak s pánom Bohom.Už stačí,že majú v hlave nasraté a ešte takéto psycho má tak veľa %.No comment.

Irčan (2019)

Stopáž zbytočne dlhá.Skvelá atmosféra starších filmov,mafiánske časy,herci old school.Akcia nič moc,veľa kecov.Není dôvod,aby som to pozeral druhý krát.

District 9 (2009)

Zatiaľ najlepší film Neila Blomkampa.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Tarantino má určite svoje kvality(Pulp fiction,nehanební bastardi,divoký django),jeho režisérsky štýl má určite svojich skalných fanúšikov.Ale mne už začína liezť na nervy tým svojím štýlom.Čakať 2 a pol hodiny na veľké finále?Celý film sa nič nedeje,dlhá stopáž a potom na konci trocha akcie,inak nič.Len kvôli nadupaným hercom,trocha akcie na koniec sa mi to má páčiť?No nie.Hovorím Tarantino začína byť nadhodnotený.Určite má svojich fanúšikov ale neviem čo na tomto videli.Mohol to skrátiť na hodinu a pol a bolo by to fajn.Vidím,že buď Tarantina milujete alebo nie.Nič viac.Inak by nemal také hodnotenia.Za mňa znova len prepychoví herci,trocha fajnej akcie,ničím zaujímavé dialógy,zabité skoro 3 hodiny.Pulp fiction,divoký dhango a hlavne nehanební bastardi boli skvelí.

Pád anděla (2019)

Toto pokračovanie má stále grády ako predošlé diely.A Gerard Butler konečne starne.:D

Trestná lavice (2005)

Asi najlepšia komédia so Sandlerom.(Ak nerátam Dospelákov a 50xkrát stále poprvé).

Král (2019)

Toto tu má viac ako 80 %?Wtf.Nudná, dvojhodinová konverzačka. ten netflix posledne dosť neprekvapuje.