• Krátkometrážní

Saw 3D (2010)

Na to, že to měl být vrchol série je to dost slabé, nemá to tak vypiplaný scénář jako předchozí díl a postavy jsou i dost nezajímavé, i když Flanery byl celkem v pohodě. Ale už to bylo až moc velké vaření z vody (pokud se tedy nepřikláníte k názoru, že to jsou všechny díly po prvním). Moc rychlý a nesmyslný konečný zvrat, který očekáváte už od prvního okamžiku, kdy se najednou znovu na plátně objevil Cary Elwes. Rozhodně jeden z nejhorších dílů. Mezi 2 a 3 hvězdami s příklonem nahoru.

Vybíjená (2004)

Tohle je komedie jak má být, plná neskutečných hlášek a výborných a dobře zpracovaných vtipů. Camea Lance Armstronga, Chucka Norrise a Davida Hasselhoffa jsou brilantní a k popukání. Ale hlavně jsem se dokonale bavil u hlášek komentátorů: - "Normální chlapi nemají dostatek hráčů, a proto kontumačně prohráli." - "To je odvážná strategie, uvidíme jestli se jim vyplatí."

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

Tenhle seriál se mi tak zažral pod kůži, že když jsem párkrát nalil, tak jsem si myslel, že jsem špion a aplikoval jsem některé metody na přítomné osazenstvo baru. Později z toho vznikli komické historky, ale v tu chvíli, když jsem vyprovokoval několik lidí ke rvačce, které jsem pak nějak zázrakem unikl, to moc vtipné nebylo, alespoň pro mé parťáky, kteří nepochopili, že mají být taktickou podporou a nechali mě v tom. No nic, zpět k seriálu. Sarkastické vyprávění a komentování situací, které je dost užitečné pokud se chcete dozvědět proč se v některých filmech o špionech, ale i jiných, dělá to a to. Chvilku trvalo než jsem si zvykl na hlavní postavy, ale jak se stalo tak jsem se od nich nemohl odtrhnout. Určitě tenhle seriál doporučuju už jenom kvůli Bruci Campbellovi nebo kvůli velké spotřebě jogurtu. UPDATE: Takže po finále stále tleskám, i když to začalo časem trochu upadat, tak po bylo uzavřeno celkem uspokojivě a naprosto podle mého gusta. Jsem spokojen a mohu si v klidu dojíst svůj borůvkový jogurt.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nečekal jsem od toho takovou pecku a jestli má být druhá část vrcholem, tak nevím kam až to bude gradovat. Děkuji moc Yatesovi, že se chopil tohoto díla a utvořil z něho něco nečekaného. když si to tak vezmu, tak se tam nic moc neděje, ale i přes to to jede a servíruje nám to přesně po potřebných dávkách a udržuje napětí. Radcliffe opět nezklamal svojí neumětelností, ale od posledně se to trochu zlepšilo, ostatní herci paráda.

Road Trip: Pivní pong (2009)

Velice slabé a i dost nudné. Čekal jsem víc beer pongu, ale toho bylo zatraceně málo na to, že se to tak jmenuje. Sice tam bylo dostatek koz, ale to je asi tak vše.

Holka z města (2009)

Když o tom tak přemýšlím, tak je jasné, že dějově to jede po kolejích značky Hollywood a nijak to nevybočuje, tzn. že přesně víte, co přijde plus několik málo vsuvek, které nečekáte (opravdu, ale minimum ne-li žádná). Bylo tam sice pár scén u kterých jsem se zasmál, ale totálně to pohřbili nějaké nelogičnosti a zkratky, které to strhávají lehce pod průměr.

Schůzka naslepo (1987)

Trochu mě zklamal závěr, který byl všední a nudný, kdyby film setrval v rozjetém tempu, kdy oba hlavní protagonisté předvádějí neskutečné psí kusy, tak bych rozhodně přitlačil s hodnocením.

Skleněné peklo (1974)

Pro mě nejlepší katastrofický film, co jsem viděl. Ať už to bylo obsazení v čele s McQueenem, Newmanem a Astairem (který si tu nominaci rozhodně zasloužil, ne-li oscara), skvěle vykreslené charaktery nebo celková atmosféra.

Příšerky s.r.o. (2001)

Kdo si nezamiluje Mika Wazowského s jeho kontaktní čočkou a malou Boo, tak nevím. Tenhle animák prokazuje velkou zručnost Pixaru a já je velice obdivuji.

Jak vycvičit draka (2010)

Velice povedený animáč, který není od Pixaru. Příběh výborný, draka jsem si zamiloval hned od začátku. A konec naprosto povedený. Vtipné to bylo velice.

Časové pásmo bylo změněno