Poslední vládce větru (2010)

Už dlouho se mi nestalo,abych tak moc trpěl při sledování filmu.Sledoval jsem to s přítelkyní a nedal jsem najevo,jak moc trpím,aby si případně film užila.Na konci utrpení(filmu) jsem si dal panáka a zjistil,že jsem špatný herec.Prý to na mě bylo vidět už po čtvrt hodině.S klidem i neklidem mohu zkonstatovat,že se Shyamalan zbláznil.Zpočátku jsem si říkal,dialogy jsou infantilní,tutíž půjde o film pro děti a budu ho brát s rezervou.Jenže filmů pro děti jsem viděl desítky a většina se mi líbila.Tento hybrid je jeden z nejhorší vysokorozpočtových filmů pro děti co jsem viděl.Problém je v tom,že investice nebyla vidět.Být šefem studia Paramount,tak Shyamalana profackuji,zruším s ním veškeré plánované projekty a vložené peníze bych požadoval zpět v hotovosti.Jenže,kdyby aspoň děj za něco stál.Ve filmu krom hudby a několika efektů není nic dobře.Jsem otrávený a nechce se mi vše rozepisovat.Měl jsem dojem,že sleduji nový film Uwe Bolla.Tímto filmem se jemu a Edu Woodovi kdysi uznávaný Shyamalan bohužel přiblížil na dosah.Jsou dva druhy Avatarů.Jeden pětihvězdičkový a jeden téměř odpadový.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Tak nějak jsem tušil dopředu že tahle trojka-Scott,Washington,Travolta mě nezklame.

Vnitřní vesmír (1987)

Nostalgická záležitost.Film,který mě dokáže bavit a rozesmát i po 17 letech,kdy jsem ho viděl poprvé a následně mnohokrát.Skvělý scénář zpevňuje zručná Danteho režie,charismatický Dennis Quaid-můj oblíbenec a vtipný Martin Short,kterému se směji i u stopnutého obrazu.Chválu si zaslouží i původní cz dabing(Prachař,Bubník).OSCAR za vizuální efekty!

Resident Evil: Afterlife (2010)

Děj nechám stranou a napíší jen,že to nebyla až taková hrůza,jak zde někteří píší.Každopádně vyzuální nadupanost zde smetla vše ostatní(děj,herecké výkony).I tak si myslím,že u takového žánru nejsou oskarové výkony třeba a mě osobně postačí Andersonova režijní zručnost.Vykrádání mu odpouštím a budu rád,když se chopí režie i pátého dílu.Snad mu to(manželství) s Millou do té doby vydrží.

Krtek a maminka (1997)

Nevěřil jsem svým očím.Jsem šokován a nejsem schopen ohodnoti:-).

Černý kotel (1985)

Nejtemnější málo známá Disneyovka s absencí tradičních písniček,inspirovaná Pánem prstenů.

Tajemství mumie (2010)

Šílená slátaninka a obvzlášť tak trochu bolestná pokud víte,že sledujete nový film Luca Bessona a znáte jeho předešlé režijní klenoty.V tomto filmu není skoro nic,co bych mohl kladně hodnotit.Snad jen francouzský půvab představitelky Adéle Blanc-Sec.Luc Besson špatné filmy nejen produkuje,ale bohužel už i režíruje.

Božská relikvie (1986)

Řekl jsem si,že je čas shlédnout konečně nějaký starší film s Jackie Chanem.Dlouho jsem sice odolával,ale nakonec jsem vybral Božskou relikvii,jelikož DVD právě vycházelo na stáncích,je to jeden z jeho nejznámějších titulů a hodnocení zde bylo nad sedmdesát procent.Už v první třetině filmu jsem věděl,že jsem se nechal nachytat.Dále jsem pak trpěl až do konce,kde jsem se dočkal konečně typické Chanovi akce za kterou dávám tu jednu hvězdičku.Opět jde o nadhodnocený film hodnocený zde nejspíš z nostalgie a ani tu nechápu.

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

Kdyby si Dina Meyer nechala zvětšit prsa,dokáži si ji představit jako Laru Croft.Ovšem,pokud by se našel schopný scénárista a režisér.