Faunův labyrint (2006)

Velký příběh, ale přiznávám .. čekal jsem malinko více.

Zdrojový kód (2011)

Dobrý film, ale přijde mi, že ta teorie není moc uvěřitelná a ani vysvětlená což mi je trochu líto. Čekal jsem větší odvaz, ale stejně z toho mám malou existenciální krizi😉🤖.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

53%? Nechci se rozepisovat proč, ale tenhle film si zaslouží daleko lepší hodnocení.

Skauti bez lilie (2017)

Skauting ctím a vážím si té společnosti, ale tento film mi nepřijde zas tek dobrý a možnosti nenaplňené a nechci tomu dát lepší hodnocení, ikdyž je to o mé oblíbené činnosti.

Terminál (2004)

Ten konec no tfuj. Už jí měl v hrsti. =(

Sexuální rekonstrukce (2003)

Celý film jsem s Paulem Ruddem procházel těmi scénami a teď po filmu se cítím úplně stejně podvedený. Jako film si určitě zaslouží 4-5*, ale to téma mi sebralo všechnu energii. Je to natočené nefyzické znásilnění, kde z vás ždímou soucit a přejícnost a v posledních scénách vše přeseknou jako pupeční šňůru dítěti, které pak musí žít v kruté realitě. Rachel W. je výborná pro toto téma - stejně jako ve filmu My Cousin Rachel, kde je podobné téma a snad ještě tvrdší příběh.

Mravenci - Tajná síla přírody (2004) (TV film)

Měli bychom se hodně co přiučit od těhle malých supermanů. Ta pospojitost a soužití všech jako jednoho je fascinujicí a bohužel ne tak známá veřejnosti. Viděl jsem videa, kde měli lidé mravence v teráriích a chovali je u sebe v domácnosti, ale to se mi nikdy nelíbilo. Ve volné přírodě jsou krásnější a poradí si jednoduše. Ten film by mohl být klidně i delší.

Pod vlivem lásky (2008)

Ano prosím. Chci ještě. Tohle je film zkrátka podle mého gusta (͠≖ ͜ʖ͠≖)