Hombre (1967)

Paul Newman jako správný antihrdina. Škoda, že je děj chvílemi na spaní.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Tenhle seriál si dost živě pamatuji ze svého dětství, kdy táta sjížděl všechny díly. Tehdy jsem to ještě moc nechápal a nebavilo mě to. Teď už mě to baví.

Brouci (2003) (TV film)

Zase jeden z těch hustých filmů, kde toho hrdinové víc nakecají než udělají. Ještě k tomu mluví samé kraviny a dost nepřesvědčivě. Kupodivu jsem byl ale napjatý až do konce, i když jsem přesně věděl jak to dopadne a kdo přežije.

Piraňi II: Létající zabijáci (1982)

Létající piraně na provázku co plavou v moři. Dobrá šílenost. Skoro jsem to dokoukal. Škoda, že finále bylo tak neúnosně nudné a uspávající. Škoda, že oběti se chovali naprosto dementně (hlavně ten černoch, co chtěl pomstít svého syna).Létající piraně tady jsou na stejné trikové úrovni jako sojka bonzačka z krakonoše.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Film neni ani tak nechutný, jako spíš nechutně nudný. Pořád tam melou nějaký kraviny, který nemají hlavu ani patu a jedí hovna. S éterem by byla větší sranda.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Vedle Žhavých výstřelů a Bláznivých střel, nejlepší světová parodie. Na hercích je vidět, že se u natáčení museli královsky bavit a přenesli to i na diváky.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Slabší rozjezd vyváží kulervoucí finále, které posadilo do židle..

Do hlubiny (2005)

Přehlídka krásných těl ve vodě, akorát pochybuji, že by tak dlouho zůstali bez dechu. Nic moc.

Statečné srdce (1995)

Mel Gibson u tohohle filmu musel asi hodně onanovat. Když do hlavní role obsadil sám sebe a snad polovina záběrů kamera snímá jecho ksicht. Bitky jsou provedeny skvěle. Moderní digitální bitvy by si z toho měli vzít příklad. A vůbec, celý film je takový dojemný.