Nešika (2011) (seriál)

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí...

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Tenhle styl českých filmů můžu. Neherci, opravdové situace, komické a trapné hlody, maminky... :-)

Ledová archa (2013)

Scénář má hodně děr, určitě by se dalo spoustu věcí dovysvětlit lépe než jen letmými záběry. Digitalizace je velmi poznat. Ale chápu, že rozpočet je napjatý. Nicméně pár věcí je padlých na hlavu, ale celkově je to takové oddechové, napínavé a konec jsem tušila maličko jiný, než nakonec byl (SPOILER: myslela jsem, že s dětmi dělá jiné věci vzhledem k tomu, co říkal Curtis před posledními dveřmi)

Fargo (2014) (seriál)

Fakt nejsem na detektivky alá Kriminálka Las vegas, Sběratelé kostí atp., ale tohle je prostě dobré. Vlastně to není ani možná tak detektivka. A Martin Freeman je prostě okouzlující. B. B. Thornton je naprosto skvělej. jediný, kdomi trochu vadil, byla Allison - měla furt takový umučený a utrápený výraz.

Bratři z donucení (2008)

Když víte, co vás čeká a nic neočekáváte, tak se pobavíte. Pár hlášek je nezapomenutelných :D Doufám, ze se moc nevrtis, protože ti strcim pastičku mezi nohy. Je mi, jako by mi spicku penisu osvitil blesk. // to je tak debilni, az je to vtipný

Vyměřený čas (2011)

Pěkný matovaný lak auta. Nicméně příběh je děravý, takhle by to nikdo nezařídil (aby bylo kradení času tak jednoduché, ne u těch bohatých)... a Amandiny velké oči mě prostě deptají. Ale Justin gogo!

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Příběh není až tak originální, ale jak tu někdo psal níže: nomakeup přístup z toho dělá o něco lepší a příjemnější a uvěřitelnější příběh.

Nymfomanka, část I. (2013)

Najednou ten film skončil... Čekala jsem fakt víc. Něco. A taky mohli vybrat hezčí herce, když už sme se měli dívat na jejich soulož.

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Já chápu, o co se snaží. Jenže nemluví anglicky a neumí to "zahrát"... 1* za snahu a 1 dobrý vtip, který se povedl. Ale rozhodně nelámejte hůl, snaha se cení!