• Thriller

Putin - neuvěřitelná cesta k moci (2006)

To je zajímavý, že tenhle dokument nezajímá všechny ty kritiky války v Iráku, kterou vede Bush. Tady je zase válka v Čečensku co vede Putin. To je zajímavý, jak všem vadí proamerická media a nikomu nevadí, že Putin zničil opoziční media v Rusku. Je zvláštní jak někteří lidé vidí v Bushovi agresivního válečnika a těm samým lidem nevadí Putinova minulost v KGB . Je zvláštní jak někteří lidé vyčítají Bushovi, že vyjednává z pozice síly a ti samí lidé už mlčí když Putin "vyjednává" z pozice ropné velmoci formou vydírání. Je zvláštní, jak někteří lidé dnes a deně poukazují na nelidské zacházení na Guantánamu a ti samí lidé mlčí na nelidské zacházení ruských vojáku s čečenskými civilisty. Je zvláštní, že všichni kritici Bushe mlčí, když byl nominován republikánskou stranou na prezidenta a ti samí lidé mlčí, na způsob Putinova příchodu k moci . Je zvláštní, kolik lidí má přímo orgasmus, když se dívá na Fahrenheit 9/11 a tenhle dokument už je vůbec nezajímá. Je zvláštní, že byla zavražděna zrovna / to je náhoda / ruská novinářska, kritizující Putina Anna Politkovská. Je zvláštní, že její vraždou se zabýval agent Litviněnko,který byl posléze také zavražděn. Kdybych něvěděl, že všichni ti co kritizují Bushe jsou humanisté, ochránci lidských práv, milovníci svobody a demokracie, řekl bych, že jsou jen pózéři co se vezou na modní antiamerické vlně .

Cesta k moci (2006) (TV film)

Tento dokument je bohužel stejně zbytečný jako řeči českých politiků / nejen / v něm.

Vzpomínky (2006)

Když jsem přemýšlel jak svůj komentář k tomuto filmu začnu, pomohl mě velmi výrazně komentář uživatele Sta, který nazačátku komentu píše, že je na tento snímek moc inteligentní a svůj koment zakončil, že četl Einsteinovu teorii relativity a další materiály. Škoda jen, že při své velké inteligenci nezjistil, že po skončení věty se píše velké písmenko. Takže! Na tento snímek jsem pěkně blbej a musel jsem se pekelně soustředit abych byl neustále v obráze a pochopil děj. Můžu si gratulovat i při mé malé inteligenci jsem to zvládnul i když zejména v prostřední časti filmu jsem měl co dělat, abych vše pochopil. Ještě vymaknější než děj byli akční scény. Automobilová honička ve dvou časvých pásmech byla originální každým coulem a v kině jsem nadšením málem spadnul ze sedačky prdelí na podlahu jak mě uzemnila její dynamika a perfetkní nasnímaní. Myslím si, že film má nevyužitý poteniconál v postavě zaporáka, který byl skvělý. Ostatně i špiclování soukromí je velmi zajímavé téma. Mluvit o tom, že Denzel Washington podal dobrý herecký výkon už tak zajímavé téma asi není. Bohužel pátou hvězdičku z mého hodnocení ukradl závěr filmu s tím si fakt tvůrci měli více vyhrát. Film skončil a zatímco uživatel Sta se odebere do postele, kde na něj čeká Einsteinova teorie relativity a další materiály. Já bych nejraději pozval na večeři krásnou Paulu Patton a snažil bych se o dobrou společnost, protože existují na světě mnohem krásnější věci než onanie nad svým egem.

Návrat (2003)

V době kdy píši komentář je půlka ledna a v tuto dobu k nám obvykle z Ruska doráží silné mrazy. Tentokrát však dorazil "pouze" film ze kterého místy jde mráz, ale nemá v sobě vůbec žádný chlad . Těžko se mě nachází slova, natož odpovědi k tomuto filmu. Kamerová poezie byla naprosto překrásná, nejen že dokázala svými záběry umocnit protichůdný vztah dvou bratrů ke svému údajnému otci, ale ještě stačila ukázat svými záběry krásu, velikost a současně drsnost ruské přírody. Naprosto mimořádné dětské herecké výkony, které hraničili z autentičností si zaslouží celosvětové uznání a společně s výše popsaným jednoznačných 5 hvězdiček.

Nalevo od výtahu (1988)

Jediný rozdíl mezi mnou a Pierre Richardem -- já bydlím napravo od výtahu !

A žili spolu šťastně až na věky (2004)

V profilu filmu, kde není žádný obsah a žádný komentář by podle nepsaného pravidla CSFD měl první "komentátor" napsat i stručnější obsah. Opravdu mě netěší, že tu smrdím sám a musím vás týrat i svým popisem děje a slibuji, že až přijde nějaký skutečný filmový vzdělanec tak první čast komentu smažu. OBSAH : Tři chlapáci mají různé vztahy se ženskými. Jeden z nich má ženu ze spolku kecajících feministek, druhý z nich má krásnou ženskou, ale protože je kretén má i krásnou milenku a třeti z nich je na tom bídně jako většina místních uživatelů, až na mě. No a teď se v tom cca 90 minut sereme. KOMENTÁŘ: Místy zamotaný příběh rozhodně nepostrádá humor a zajímavé momenty, ale občas jsem se v tom ztratil. No však ty chlapy se taky ve filmu místy ztráceli, aby ne když šlo o ženský.To jsme totiž pánové všichni úplně ztracení až na věky, ale žijeme v domění, že štastně.

Petrolejový princ (1965)

Petrolejový princ chtěl jen podnikat v oblasti petrolejářského průmyslu, no a Vinnetou jak když do něj píchne a začne šílet.

Červená řeka (1948)

Nikdy jsem si nemyslel, že během stěhování dobytka po USA budu svědkem tak silného příběhu o vztahu dvou mužů. Jelikož, se asi tvůrcům zdálo, že ve filmu je hodně krav a málo žen tak na poslední část filmu tam šoupli i jednu ženskou. Bohužel tím film pohnojili stejně jako dobytek divoký západ během svého přesunu.

Rambo II (1985)

John Rambo odletěl reklamovat do Vietnamu vadné boty co nakoupil v chebské tržnici .

Air Force One (1997)

Rozhodně mě vždy chytně za srdce, když jde o život americkému prezidentovi, ani nedutám jak jsem napjat. Pěknou akci rozjel nejmocnější muž světa . To Václav Klaus by s teroristama uzavřel opoziční smlouvu .