• Thriller

Duchové Marsu (2001)

Kdyby nechali dělat akci Jasona Stathama , tak by vymlátil celej Mars a ještě by přitom zdechla půlka Jupitera. Jelikož role tvrďáka byla svěřena i přes přítomnost drsoně Jasona Stathama známemu tlouštíkovi Ice Cubovi, byl jsem znechucen celým filmem . Ice Cube vypadá, jako kdyby si na tuhle roli odskočil z odtučňovacího střediska v rámci předepsané receptury na hubnutí.

Základní instinkt 2 (2006)

Já to tak hrozně nevidím. Samozřejmě jednička to není, ale to se dá vyčíst z názvu, že to je dvojka, alespoň já to tam vidím. Úvodní prstovačka v autě je fakt hodně dobrá. Jenže o tomhle se většině uživatelů, kromě mě může jenom zdát a to jak o tom autě , tak o tom ostatním. Naprosto srandovně působil psychiatr. Je jasné, že Sharon potřebuje pořádnýho bejka jako jsem já nebo Douglas a ne nějakého sráče z vysoké školy, tím bylo dáno že jsem Sharon neskutečně fandil. Takže jsem měl o zábavu postárano. Škrcení chlapa opaskem, které Sharon v rámci postelových hrátek zařadila nově do svého bohatého sexuálního rejstříku mě nechalo chladným. Zase takovou důvěru u mě ženy nemají. Film mou důvěru neztratil, na druhou stranu ani nějak získal. Sharon Stone je pořád pěkná a ve filmu působí jak slušně chladná kurvička. Z pánů, co na adresu Sharon prskají jak se na ní podepsal věk, by si Sharon udělala s přehledem plivátko.

Napoleon Dynamit (2004)

Počet kretenů v tomhle filmu skoro vyrovnává počet kreténu v parlamentu . Tady je to, ale docela zábava .

Casablanca (1942)

Jednoho dne jsem dostal chuť na sladký. Kouknul jsem se do lednice, ale byl tam jen chlast. Kouknul jsem se do špajzu, ale byl tam jen chlast. Kouknul jsem se na stůl, ale byl tam jen chlast. Kouknul jsem se na Casablancu a pochutnal jsem si na nejlepší sladkosti na světě .

Špinavá válka (2004) (TV film)

Jelikož se nevyznám ve výbušninách, nevím zda by takovýto útok byl možný, ale přistoupil jsem na fakt, že ano a moc dobře jsem udělal....... no moc dobře. Během sledování filmu jsem měl pocit že děj je inspirován spíše teroristickými útoky na Londýnské metro, ale ouvej film z roku 2004 předešel útoky o rok / 7.7. 2005 / . V každém případě sdělení tohoto filmu převážilo nad kvalitou / ta je něco mezi 3-4* / . Trošičku mě vadila přílišná zbrklost děje, všechno bylo jen jako by v rychlosti: přílet členů některých teroristických buňěk, výroba výbušnin, sledování teroristů. Jenže pak film skončil, já ležím v posteli a říkám si jak tomuhle lze zabránit ?? Ano pravda někteří moji spoluobčané říkají : "Do toho se nemáme plést, to je záležitost USA maximálně Británie, jen na sebe upozorníme". Napadne mě, co kdyby lidé co šíří takovou strašnou píčovinu měli své děti, svého partnera, své rodiče ve WTC, na nadráží v Madridu nebo v metru v Londýně , co by pak říkali ?? Vzpoměl jsem si, jak mě po 11.9. 2001 psala kamarádka z Jersey dlouhý mejl, byl plný strachu, smutku, bolesti a hrůzy, nedokázal jsem na něj odpověděť . Po čase mě přišel ještě jeden a tam bylo: "jsme rádi, že nám Vaše země pomůže". Napadlo mě, že to je ta odpověď. Jestliže ve mě tento film vyvoval takovéto nepříjemné vzpomínky zaslouží si právem pět hvězdiček.

Spice World (1997)

Jendou jsem četl nějakýho moulu co napsal do novin o tomto filmu: " Nevím přesně jak tento film uchopit". To bylo asi to nejzábavnější v souvislosti s tímto filmem. Jelikož já jsem měl den, kdy jsem se chtěl týrat, šel jsem do půjčovny, pravou rukou jsem uchopil film a dovlekl jsem ho domu. 93 minut jsem nechápavě koukal, pak uchopil film do levé roku a šel jsem ho vrátit . Se čtyřma holkama s téhle kapely bych se v pohodě vyspal a bejt zlitej tak bych vzal i tu patou, aby o nic nepřišla. Ukažte mě druhou takovou kapelu, kde bych se chtěl vyspat se všemi členy kapely. Za to mají ode mě tyhle holky tu hvězdičku.

Dům voskových figurín (2005)

Já blbec si myslel, že je to dokument o nově otevřené pobočce Muzea voskových figurín Madam Tussaud ve městečku Athelston, ale byl jsem jen svědkem neuvěřitelného plýtvání voskem . No a Paris Hilton podala daleko lepší výkon v dokumentu 1 Night in Paris. Reakce na koment uživatele FINGON -- ona tady v každé scéně šoustala? Pro samý vosk, mě koukám uniklo to podstatný !!!

Řetěz bláznů (2000)

Traktor, jako režisér tohoto filmu odvedl stejně dobrou práci jakou odvádí na poli. Potěšila i celkem hvězdná herecká parta, která se v rozhovorech přiiznala, že práce s Traktorem byla velmi zajímavá a je to pro ně nová zkušenost. Každá postava ve filmu mě byla nesmírně blízká a zcela jsem chápal jejich chování, my magoři máme pro sebe totiž pochopení, kterého se nám nedostává od ostatních lidí.

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Jamese Bonda mám rád a jedině v "neoficiální" bondovce a v mém komentáři se to dovíte proč : Q: "Teď náš řídi byrokrati. A Vy jste zpátky Bonde. Doufám, že si zase užijeme trochu sexu a nasílí ". Bond : "To taky doufám" . Ano, ano a o tom je život, trochu sexu a násilí a člověku nic nechybí.