• Thriller

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Jak jsem spatřil zápas v bahně se spoře oděnou amazonkou, okamžitě jsem začal shánět přihlášku.

Bestie Karla (2006)

Bestie Karla dělá bestii jen s manžela Pavla.

Zběsilý útěk (2006)

Málokdo ví, že tenhle film byl inspirován mou proslulou honičkou na Žižkově za sousedovic synkem Koljou, který mě ukradl volnou vstupenku na MFF v Karlových Varech. Samozřejmě filmaři z mého příběhu udělali díky kameře a střihu docela slušně drsný akční film. Paul Walker se mě snažil napodobit co to dalo a rozhodně musím říci, že mu to šlo dobře. Ovšem můj konec honičky se značně liší od konce filmu. Já Kolju chytil a rozkopal jsem mu držku na kaši, bylu mu 7 let a tak jsem věděl, že vyhraji, ale pro jistotu jsem ho napadl ze zadu. Drsný příběh co? No, ale díky němu máte drsný film ! Když mě teď Kolja vidí dá se na zběsilý utěk, ale ani já si už pokračování příběhu nepřeji.

A žili spolu šťastně až na věky (2004)

V profilu filmu, kde není žádný obsah a žádný komentář by podle nepsaného pravidla CSFD měl první "komentátor" napsat i stručnější obsah. Opravdu mě netěší, že tu smrdím sám a musím vás týrat i svým popisem děje a slibuji, že až přijde nějaký skutečný filmový vzdělanec tak první čast komentu smažu. OBSAH : Tři chlapáci mají různé vztahy se ženskými. Jeden z nich má ženu ze spolku kecajících feministek, druhý z nich má krásnou ženskou, ale protože je kretén má i krásnou milenku a třeti z nich je na tom bídně jako většina místních uživatelů, až na mě. No a teď se v tom cca 90 minut sereme. KOMENTÁŘ: Místy zamotaný příběh rozhodně nepostrádá humor a zajímavé momenty, ale občas jsem se v tom ztratil. No však ty chlapy se taky ve filmu místy ztráceli, aby ne když šlo o ženský.To jsme totiž pánové všichni úplně ztracení až na věky, ale žijeme v domění, že štastně.

Petrolejový princ (1965)

Petrolejový princ chtěl jen podnikat v oblasti petrolejářského průmyslu, no a Vinnetou jak když do něj píchne a začne šílet.

Air Force One (1997)

Rozhodně mě vždy chytně za srdce, když jde o život americkému prezidentovi, ani nedutám jak jsem napjat. Pěknou akci rozjel nejmocnější muž světa . To Václav Klaus by s teroristama uzavřel opoziční smlouvu .

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Kdysi mě jedna důchodkyně požádala zda bych jí nepomohl najít jejího jezevčíka. Objevil jsem ho uvázanýho před kuchyní jednoho hostince. Dokopal jsem jezevčíka zpět k důchodkyni a ta mě radostí z dojemného shledání nazvala zvířecím detektivem . Jo a ten den v té hospodě neměli ani svíčkovou, ani guláš :( . Pro tento film mám proto velké pochopení .

Základní instinkt 2 (2006)

Já to tak hrozně nevidím. Samozřejmě jednička to není, ale to se dá vyčíst z názvu, že to je dvojka, alespoň já to tam vidím. Úvodní prstovačka v autě je fakt hodně dobrá. Jenže o tomhle se většině uživatelů, kromě mě může jenom zdát a to jak o tom autě , tak o tom ostatním. Naprosto srandovně působil psychiatr. Je jasné, že Sharon potřebuje pořádnýho bejka jako jsem já nebo Douglas a ne nějakého sráče z vysoké školy, tím bylo dáno že jsem Sharon neskutečně fandil. Takže jsem měl o zábavu postárano. Škrcení chlapa opaskem, které Sharon v rámci postelových hrátek zařadila nově do svého bohatého sexuálního rejstříku mě nechalo chladným. Zase takovou důvěru u mě ženy nemají. Film mou důvěru neztratil, na druhou stranu ani nějak získal. Sharon Stone je pořád pěkná a ve filmu působí jak slušně chladná kurvička. Z pánů, co na adresu Sharon prskají jak se na ní podepsal věk, by si Sharon udělala s přehledem plivátko.

Napoleon Dynamit (2004)

Počet kretenů v tomhle filmu skoro vyrovnává počet kreténu v parlamentu . Tady je to, ale docela zábava .