• Thriller

Van Helsing (2004)

Když jsem se snažil naučit vařit, chtěl jsem, aby tam bylo od všeho co nejvíce a tak jsem do hrnce naházel brambory, rýži, hranolky, smaženej sýr, svíčkovou, utopence a spousty dalšího,pak jsem dal výsledek na talíř a nedalo se to jíst. Jídlo jsem jsem nazval Van Helsing a vyhodil jsem ho.

Hostel (2005)

Původně jsem chtěl dát 2*, ale má to háček. Samotný film je samozřejmě úplně zbytečnej, kdybych mluvil o ději tak bych musel myslet na jiný film . Když bych měl mluvit o tom že jsem se během filmu bál, tak bych kecal stejně, jako když říká Klaus, že je nestraný prezident . Pravda nechutnosti se dostavili, ale byli povedený asi jako předvolební projev českého politika . Český Krumlov mohli filmaři taky více využít, přeci jen, je to z architonického hlediska jedno z nejkrásnějších měst u nás a ty krásný holky co tam jsou !!! / Květi, spokojená?:) / Teď k tomu háčku na začátku jsem viděl ženské prsa a ženský zadečky, takže dobrý to je na 2*, ale, ale. Co mě fakt vadilo , když teda pominu fakt, že tak krásnou zemi jako Slovensko tam ukázali jako balíkov, je hlavně to jak jsou tam vyobrazeni Romové !! Vzpomínám si na poměrně velkou kritiku ze strany USA o tom jak mají češi zaporný vztah k minoritám, zejména k romské, že na ně nahlížeme jako na zloděje všeobecně. Milí američané a to co jste předvedli v tomhle filmu mělo být jako co ?????Pokrytectví je fakt něco co nesnáším!! Stálo by za pokus upozornit na tohle ROIku a možná by jsme se dočkali žaloby u mezinárodního soudu. Takže tento film rozhodně k pozitivnějšímu náhledu na cigány nepomůže, naopak. I když je to film a nebytečná blbost a tohle se může být někomu zbytečná poznámka ja si za tím stojím . .

Československý filmový týdeník (1954) (seriál) odpad!

Já už s těma rudejma hovnama nechci mít nic společného . Ať se na to dívají klidně mladší, ale já už si svoje odkoukal a to stačilo.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004) odpad!

Co to mělo být?? Dětský omalovánky?? Nebo si snad tvůrci mysleli, že Jules Verne žije a chtěli ho zabít ?? Ať tak nebo tak, knížku jsem v dětsví četl s nadšením několikrát a i díky ní, mám v sobě touhu cestovat a poznávát svět. Tenhle film mě dal touhu akorát tak někomu dát přes držku. A Arnold se taky mohl rozloučit s filmovou kariérou pořádným masakrem a ne jako nějakej kretén v Turecku.

Playboy: The Best of Pamela Anderson (1995)

Taky bych si dal nějaký to The Best z Pamelkou . Jo a jako, že je ohavná a odporná a blá a blá. To věřím možná tak holkám a 5% minoritě. Všichni ostatní by s nadávkama skončili, jak by se jich jen dotkla a jejich sliny by způsobili lokální povodně.

Těžko ho zabít (1990)

Nico Seagalovi dokázal, že se může uplatnit na poli akčních filmů a tak dodal velmi rychle nášup, který je ovše stále dobře koukatelný jako jeho prvotina i když už nějakou desetinku ztrácí.

Nico - víc než zákon (1988)

Takovej nástup na "akční plac" neměli ani daleko známější akční kolegové /Arnold se motal v nesmyslech a Sly točil porno/. Za to Steven hned na začátku ukázal jak jít na věc, hezky tvrdě a bez okolků . Film díky bojovým kouskům z Aikida, a originality pohybu mistra Seagala přinesl svěží závan na pole akčních filmů.

Růžový panter (2006)

Steve Martin je mě odporný . Przněný klasiky je mě odporný. Růžová je mě odporná. Napodobování je mě odporné . Snaha kopírovat něčí mluvu je mě odporná. Tenhle film nebyl odpornej. Že to nemá logiku ?? A vyšetřování Inspektora Jacquese Clouseaua logiku snad má ?? Děvkuji za pochopení.

Snadný zisk (1983)

Rodney Dangerfield rozehrává neuvěřitelně komediální show, když musí splnit velké mnozštví podmínek své tchýně, aby mohla jeho žena získat od své matky velké dědictví. Tahle komedie, stará více jak 20 let působí dneska v záplavě fekálního humoru velmi svěžím dojmem. Při scéně z nemocnice jsme se málem zadusil smíchy broskví, kterou jsem právě konzumoval . Sledováním tohoto filmu snadno získate výtečnou náladu.

Vášnivé známosti (1994)

Tady ,,hrajou,, naše ,,herečky,, . Ovšem samozřejmě v současné době jsou to ,,dámy,, Jsou to celebrity. Myslím si, že v záplavě pořádů : Jak celebrity vaří , Jak celebrity cestují, Jak celebrity tančí, Jak si celebrity měří IQ, V čem celebrity žijí, Na čem celebrity serou, bych já klidně dal pořád :Co vlastně české celebrity umí ... áá jenže to by bylo dost krátký. No,ale zase by jsme se viděli asi pěknou šukačku.