• Thriller

Discopříběh (1987)

Filmy nabízí jednu závažnou otázku byl pro mě horší příběh a nebo disco od Michala Davida ??

Plnou parou vzad! (2002)

Kdyby nebylo toho konce, film by dostal možná ještě jednu hvězdičku, jistě že to není film chrlící moudrost nebo nějakou ukázku filmařského řemesla , no a ??Asi chápu zejméná některé kritiky z medií, že své plivance napsali hlavně proto , že sami na poodobné homosexuální plavby rádi jezdí a mají asi hezké vzpomínky a tento film jim je kazí.

Zdrhej o 106 (2004)

Nechat se zaměstnat jako sluha a služka do domů bohatých snobáčků a pak je okrást je v celku dobrý nápad . U nás se krade hlava nehlava a tady to má alespoň svá pravidla a ještě se při tom člověk zasměje. Film příjemě pobavil a čas mě rozhodně neukradl, takže před ním nemusíte zdrhat o 106.

Ring volný (2004)

A že je to sračka je asi taky volný. Meg Ryan je taková půvabná šmudla, která se pro tuhle roli hodí asi jako komunisti na sraz bojovníků za lidská práva .

Má lepší polovička (2006)

Jelikož oficiální text distributora není příliš velký zkusím ho doplnit z pozice prvního komentáře : Tenhle film je braný jako fotbalový zápas mezi mužem a ženou / manželi / o to kdo si na dovolené / svatební cestě / prosadí svou představu o travení volného času. Muž / manžel / má tři lístky na ME ve fotbale v Portugalsku na zápasy Anglie ve skupině na kterých rozhodně nechce chybět. Jeho žena má však zcela jinou představu o svatební cestě. Pak už jen sledujeme urputnou snahu manžela, jak oznámí své ženě, že jde na fotbal .Celou dobu tyto situace pro nás ještě navíc komentují dva přiblblý komentáři a podle toho kdo jak se zachoval narůstá i skóre obou protihráčů- manželů . No ten můj obsah asi filmu spíše ublíží:).Tak tedy komentář: O slově drama zde nemůže být ani řeč, film je jasná romantická komedie s velkou převahou slova romantická ! Někomu asi nebudou sedět, ale hodně dobrý nápad byl zařadit tam dva komentátory, co nám okecávaj kdo momentálně boduje ve vztahu. Film je docela originální a poměrně zábavný i když konec je znám dlouho dopředu . Nemohu se ubránit dojmu,že mě čas ve společnosti tohoto filmu utekl úplně v poohodě. Ženský, neberte nám ten fotbal, vždyt už všechno ostatní jste nám sebrali:). Na druhou stranou mám-li si já vybrat mezi sexem a poznáváním cizích krajin a nebo pobytem mezi anglickými fans asi bych měl jasno. Kdo má rád fotbal a nebo Portugalsko a nebo kdo je manželka fotbalového fanatika , klidně tam si dodejde 4*.

Cestománie (1999) (seriál)

Naprosto skvěle dělaný cestopisný dokument, vynikající komentář M. Vladyky a B. Štěpánové, tak jistě získal další cestovatele a dobrodruhy z řad občanů naší země . Zcela jasně se zde promítá, dnes již známý citát : Cesta je cíl.

Skřítek (2005)

Originalita a místy skvělá kritika dnešních poměrů převážila nad vším ostatním tedy i nad Hanákem, zbytečnou délkou a skřítkem.

Účastníci zájezdu (2006)

A víte že se mě tady Jitka Kocourová ani tak nelíbila !! Teda když nepočítám ty prsa. Tak tu důležitou část komentáře mám za sebou a teď si napíšu zbytek co už nikdo nebude číst. Já se královsky bavil, jen se dívejte jaký jsme my všichni, to je pohled pro bohy, co ? Účastníci zájezdu báječně prezentují nás všechny ostatní co se neúčastníme nebo se zúčastníme jindy. Proto mě to tak baví, stejně tak jako komentáře zdejších uživatelů z většiny též účastníků .

Detonator (2006)

Pokud dojde ve filmu na souboje tak se to dá, to by Wesleymu šlo. Co už však nešlo byli příběh a dialogy, ale to je jedno. Ještě se mě líbilo jak ten největší gauner byl majitel fotbalového klubu, tohle prý producenty a sénaristy napadlo když byli v ČR na fotbalové lize a setkali se s majiteli našich fotbalových klubů a šéfy ČMFS.

Univerzální uklízečka (2005)

Na 3* to , vytáhli především herecké výkony ani tak ne Rowana Atkinsona, který se, ale vypořádal ze škatulkou Mr.Bean docela dobře, ale především Kristin Scott Thomas perfektní výkon. Bohužel slovo perfektní nemůžu říci k tomuto snímku, vtip a černé grády začal mít film totiž, až něco 20min. před koncem a i když závěrečná cca čtrvthodina je solidní zábava do černa, nemůže napravit ten univezálně uklizený humor z předešlých minut .