• Thriller

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Někoik návodů jak vyvolat blití :strčit si prst hluboko do krku, hrabat se hovnech, ožrat se , přežrat se / u obojího pořádně kombinovat jednotlivé druhy/ a jeden 100% pustiti si tento film.

Baywatch Nights (1995) (seriál) odpad!

Vždycky mě zajímalo co dělá David Hasselhoff, když nedělá pobřežní hlídku, už to vím ---- dělá noční hlídku.

Země krvavého slunce (2005) odpad!

A to urážím odpad, poněvadž tohle mělo s akčním filmem společného asi tolik co KLDR s demokracií.Nuda , že to snad není ani možný. Suverenně nejhorší film se Seagalem .

Zásah z pekla (1994) odpad!

Film kde je zaznamenán výskyt Chucka Norrise a to je taky ten Zásah z pekla.

Švéd (1994) odpad!

Film jehož originální název Men of War je skutečný překladatelský oříšek a údajně několik jazykových expertů z celé republiky diskutovali asi 1/2 roku na co nejpřesnějším názvu, výsledek dopadl nad očekávání překlad názvu Men of War je na" písmeno "přesný -- Švéd !! S ohledem na to o jakou sračku se jedná mám dvě podezření, buď jsme chtěli nasrat švédy a nebo se film prodává i v cestopisných obchodech.

Power Rangers: Film (1995) odpad!

Být bohatý , tak na tento "klenot" koupím práva a pak ho spálím.

Patriot (1998) odpad!

Je tohle možné??

Primal instinct (2002) odpad!

Prý to měl být napínavý temný thriller.Spíše to byl horor,ale pro mě dokoukat tuhle hrůzu.Já už na to ani nemůžu myslet, začal bych být hrozně sprostej na adresu všech, kamaremanů, střihačů, herců a panada Madsena asi především,ale já nerad uražím lidi a to i ty co uraží ostatná svými zdegenerovanými filmy!!