Lidská stonožka 2 (2011)

Tady se hlavní protagonista vykašlal na nějakou hygienu, desinfekci a podobně. Prostě naházel pár lidí do haly, sešil je a konec. Černobílý filtr a nechutný vrátný kvalitu nezvýší.

Lidská stonožka (2009)

Nejpovedenější díl z už tak špatné filmové série. Tady ten sranec začal a měl také skončit. Originální, nechutné, šokující.

Bao (2018)

Co to sakra bylo?!

Hledá se Dory (2016)

Slabší sequel, místy až depresivní, nesplnil očekávání jako např. Úžasňákovi 2. Příběh je o rodičích Dory, proč je taková, jakou ji známe. Jasně, je to opět barevné, autobusák Rejnok se opět objeví, ale celkově se to nepovedlo tak, jak mohlo. Bohužel. Ale furt dobrá komedie.

Páni kluci (1975)

Film mého dětství, můžu ho vidět kdykoliv a furt bude bavit.

Karcoolka (2005)

Co věta to hláška, povedená komedie se zastaralou animací, ale i tak velmi vydařilý kus.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Generátor náhodných hlášek simulator 2009

Vetřelec (1979)

Alien, to už je horrorová klasika. Není třeba pochybovat. Úzkost, napětí, smrt číhající na každém kroku, to všechno v prvním Vetřelci najdete. Strach podtrhuje soundtrack, který se objevuje málokdy, avšak je střídán zvuky prostředí, které tvoří pocit úzkosti. (viz. smrt prvního pasažéra)

Salem (2014) (seriál)

Seriál o čarodějkách s horrorovým nádechem. Atmosféra tehdejší Ameriky jde cítit a já si u sledování nemohl stěžovat. Skvělý seriál.