Červený trpaslík - Série 12 (2017) (série)

Hodnotím pouze po shlédnutí prvních dvou dílů, ale i tak myslím, že má v sobě trpaslík prostě pořád šťávu..

Červený trpaslík - Série 7 (1997) (série)

Z mého hlediska nejslabší série, i když je pořád obohacená krutými vtipy, hláškami a mnoho dalšího..!

Červený trpaslík - Série 5 (1992) (série)

Tohle bude nejlepší série, kterou jsem v historii Červeného Trpaslíka viděl. (Viděl jsem všechny série rýpalové)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Výborný sitcom, který dokáže člověka nadchnout ne jen sprostými a trapnými vtipy, jako například Griffinovi, ale epizody jsou důmyslně vymyšlené, padají nezapomenutelné hlášky a tento seriál dokáže nadchnout nejednoho fanouška sci-fi a dobrého, britského humoru!

Simpsonovi ve filmu (2007)

Takový klasický díl Simpsonů, který je natažen do hodiny 23 minut.

Univerzita pro příšerky (2013)

Příšerkovské mládí.. Už jsem čekal, že budou mít v příštím díle děti nebo budou hledat vysněnou lásku (jak to tak ve všech pokračováních bývá), ale Pixaři překvapily a ukázali nám mládí našich mnohookých, zelených, pětimetrových příšerozních přátel. V čem je ale zádrhel? Proč jen tři hvězdy? Prosté. Univerzita pro příšerky staví na klasických pilířích vysokých škol lidí, jako by to monstra okoukala a jen doplnila obludky. Příběhově se tedy zdá, jakoby hlavní postava Mike Wazowski žila v normálním světě, kde ještě k tomu najdeš klišé na každým rohu. A to povídám, že tam těch rohů bylo jak ve filmu Rohy s hlavní postavou Daniela Radcliffa.. Proto tedy zlatý střed.

Příšerky s.r.o. (2001)

Jak výborný tento film může být. V celku dobrá Pixarovská komedie, u které se člověk místy i zasměje. Líbil se mi příběh, animace, hudba a postavy až na jednu hlavní, tedy Boo. Já chápu, že se má chovat jako malé dítě a že se v příběhu zakládá na jekotu, ale ta holčička je mi prostě nepříjemná.. Na to, že je film z roku 2001, tak graficky mile překvapil! 85%