Vybíjená (2004)

Skvělý Ben Stiller a vůbec tak ňák všichni to zahráli jak měli. Bezva gagy a vůbec celkově je tenhle film vtipnej např. David Hasselhoff jako idol Německého mužstva, porotce Chuck Norris atd. (počkejte až do konce titulků nebudete litovat) :-)

Klub rváčů (1999)

No tak tenhle film jsem rozdejchával dlouho. Klub Rváčů je totální úlet miluju filmy kde se hrdina octne ve stavu bezmocnosti a jestli se něco takovýho nevyskytlo tady tak už nevim kde.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Přiznám že jsem od toho čekal nějak víc, ale ten maniak co střílí krávy samopalem a Ku-Klux-Klani byly fakt hustý. A John Turturro zde podává velice nadprůměrný výkon.

Ďáblův advokát (1997)

Tenhle film má prostě atmosféru. Úplně vás strhne všichni hrajou jak o život a vy prostě jen koukáte a koukáte a koukáte.

Magnum Force (1973)

Mě osobně tenhle "Harry" přišel lepší než první díl sice tam nebyl tak psychopatickej zabiják (to ale už nebude nikde) ale mělo to tak nějak větší spád a ty tríčky na motorkách alá Clint skáče po střeše jsem fakt nečekal. Taky mě udivil Harryho sex appeal když se s nim každá chce vyspat když on se na ní jen podívá (to nedokáže snad ani James Bond) :-)

Fotr je lotr (2000)

Chvílema mi už bylo Gaylorda Fockera líto. :-)

Starsky & Hutch (2004)

Musim dát 5* protože tenhle film mě baví i poněkolikátém zhlédnutí. Taky se vždycky cejtíte tak pohodově? :-) P.S. Nesmim zapomenout na skvělýho Willa Ferella kterej si zase střihnul jednu roličku srandovního psychopatickýho úchyláka. (Dva draci)

Co dělat v Denveru, když člověk nežije (1995)

Docela to šlo kvůli Buscemimu a Walkenovi. Andy Garcia je sympatickej akorát sem nemoh přenýst přes srdce že Mr. Pššta oddělá magor co žere hovna.