Agent bez minulosti (2002)

Nevim co mi na tomhle filmu poprvé vadilo, ale zaručeně můžu říct že napodruhý je to BOMBA.

Bílá vdova (2000)

Veselá a příjemná komedie která pobaví.

Knight Rider (1982) (seriál)

Co to má znamenat že všichni dáváte tak málo vždyť jako díte to žral KAŽDEJ bez vyjímky musím dát 5* protože tohle je pro DĚTI ale kouknul bych se i teď. :-)

Sedm statečných (1960)

Není to Tenkrát na Západě ale přesto je to super. Bandu takhle drsných chlapíků abys pohledal.

Policajt v Hongkongu (1975)

Bud Spencer vs. sumo to bylo hustý. Kdyby tam byl i Terrence Hill bylo by to za pět.

Tenkrát na Západě (1968)

Super hudba super herci. Charles Bronson má ještě kamennější ksicht než Clint Eastwood a to je co říct.

8 MM (1999)

Tohle se jen tak netočí a je to škoda (ne že bych si liboval v těch fajn praktikách) dobrý scénář (přirovnání Dino Velveta k Jimu Jarmuschovi) skvělý Peter Stormare.

Kmotr III (1990)

Tento díl jsem plně docenil, až po druhém shlédnutí. Je to opět geniální a velice silný filmový zážitek, tentokráte oživený brilantním Andy Garciou. Skvělé, skvělé, skvělé neznám snad žádnou jinou sérii, která by si držela tak vysoký standart jako právě Kmotr.

Kmotr II (1974)

Tento díl už není tolik gangsterský a věnuje se hlavně mezilidským vztahům v Corleonovic famiglii. Jelikož postavy jsou opravdu brilantně napsané vše šlape jak po drátkách. Oceňuji hlavně dějovou linii s mladým Vito Corleonem, jelikož si můžeme vychutnat ještě o jeden herecký koncert navíc. Film má téměř 4 hodiny a naprosto nenudí.