Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (3 161)

Rodina na baterky (2021)

Rodinný příběhy mě serou a nefungoval na mě ani tenhle. Brečím u každýho animáku, ale tady jsem se chvílemi cítil trapně. Na druhou stranu jsou tam výborné a opravdu vtipné gagy. Jenom škoda, že jsou lepší než hlavní příběh.

Nikdo (2021)

Bitky dobrý, ale hned ta první v autobuse je asi nejlepší. Hlavní zloduch mi úplně nesedl. Jeho taneček v klubu byl dobrej a líbilo se mi i jak mlátil židlí zmrzačenýho poskoka, ale stejně mu něco chybělo. Odenkirk byl dobrej a věřil jsem mu to. Příjemně to uteklo. 70%

plakát

Miluj bližního svého (1999)

Znepokojující začátek dával tušit, že se nejedná o tuctový film. Byl jsem napjatý po celou dobu a i když logika malinko skřípe, tak tleskám. Akorát Jeff Bridges mi do té role vůbec neseděl. Tim Robbins je ve všech scénách o mnoho lepší.

The Silencing (2020)

Sympaticky zkrachovalý Waldau a obstojná atmosféra z toho dělají koukatelný film. Je tam ale tolik nesmyslů, až to bolí. Vždycky se mu v lesích vysere auto, ale on se nějak teleportuje domů a pak zase hned do lesů, a ještě stihne ovlivnit honičku, kterou viděl na monitoru doma. A ten vrah....to bylo tak laciný.

Had (2021) (TV seriál)

Největší lákadlo jsou exotické lokace daleké Asie, kde se to v drtivé většině odehrává. Vraždy mají větší šmrnc, když se dějí v sexuálních doupatech Bangkoku, či pod vrcholy Himalájí. Tak dvě třetiny seriálu jsou navíc opravdu napínavé. Bohužel ke konci jakoby tomu došel dech. Scénář je někdy buď hloupý, nebo nedotažený a už to není ono. Chtělo by to trochu pokrátit. Ale rozhodně doporučuji. Celá ta premisa, že ho dostal zarputilý, nudný diplomat, kterému všichni pořád říkali ať se na to vysere se mi líbila.

Rytíři spravedlnosti (2020)

Vydařený žánrový mix. Dost rychle to mění nálady, ale nepůsobí to nepatřičně. Naopak mě to udrželo zaháčkovaného, jelikož jsem nevěděl, kam se děj bude ubírat. Fousatý Mikkelsen vypadá drsně a gebil jsem se, jak vždycky plnil ty hrozby, co jim dal. Jeho nonšalantní držení samopalu v přestřelkách bylo megacool.

Becky (2020)

Není to veledílo, ale já jsem si to užil. Becky jsem věřil, že je psycho a Kevin James obsazený proti typu mě bavil. Killy jsou šťavnaté. 70%

Mother's Day (2010)

Totální píčovina, která mě iritovala nějak vším. Vůbec to nedává smysl, což bych i prominul, ale nemá to ani trochu atmosféry. Ti pornoherci to prostě nedovedou prodat. Je to levná, lajdácká sračka. Fakt jsem u toho trpěl.

Země nomádů (2020)

Film o důchodcích zklamaných životem, co na stará kolena žijí v dodávkách, brázdí zemi křížem krážem a na chleba si vydělají jako skladníci či uklízečky. Není to strhující, ale věřil jsem jim to všem.

Sitting Target (1972)

Další sedmdesátková filmařina drsná jak šmirgl. Oliver Reed je charismatickej a působí fakt nebezpečně takovou tou živelnou brutální silou. Hned na začátku filmu tam velice působivě bejčí v cele. Naproti tomu koukám, že Ian McShane má ten zmrdí ksicht už z mladejch let :) Příběh není nějak geniální, ale hudba je dost dobrá a prostě ta atmoška a na dnešní dobu naprosto nekorektní chování z toho dělaj nevšední filmovej zážitek.