Roztříštění (2019)

Skvelý film, od začiatku až po koniec som bola naozaj v napätí. Zakaždým sme sa dozvedeli nejakú novú informáciu, kedy som prehodnocovala ako film môže skončiť. Sam Worthington zahral svoju roľu naozaj dobre. Tento film stojí určite za pozretie. Určite vás neunudí, pretože isto budete chcieť odhaliť úžasný záver filmu.

Všechno, všude, najednou (2022)

Za mňa veľmi dobre vydarený film. Najviac sa mi páčilo ako bol úžasne umelecky spracovaný. Už prvé zábery sú sprevádzané dokonalou hudbou a kamerou, ktoré na vás prenášajú zaujímave pocity, z ktorých už som hneď na začiatku vedela, že ma to bude baviť. Páčilo sa mi, že film bol momentami smutný, kde som mala slzy na krajíčku, ale zároveň sa prepla kamera na iný záber, kedy ma scénka zase veľmi pobavila.

Papežův vymítač (2023)

Hororov s exorcismom som videla naozaj veľa, ale tento film ma z nich naozaj bavil. V horore bolo od hlavného exorcistu ( hlavnej postavy) povedaných veľa zábavných hlášok, ktoré ma pobavili. Russell Crowe, bol vo filme veľmi sympatický a táto roľa mu veľmi pristala.

Tři kroky od sebe (2019)

Prekrásny film, ktorý ma rozplakal. Celé prostredie sa vyskytuje v nemocnici. Film bol veľmi podobný ako THE FAULT IN OUR STARS, a tým nemyslím len to že obidva boli o rakovine, ale nachádzala sa tam aj presne pesnička od M83- Wait, ktorá sa v týchto filmoch nachádzala pri tých najhlavnejších momentoch, a tak isto obidva filmy obsahovali pesničky od Birdy, ktoré sa v iných filmoch často nevyskytujú. Veľmi smutný, romantický film, po ktorom si uvedomíte aké krásne sú len také pre nás obyčajné dotyky.

When We First Met (2018)

Dobrý film, ktorý hlavne poukazuje na osud. Herci mi boli veľmi sympatický. Není to film, ktorý by som si niekedy pozrela znova, ale bolo to romantické, zábavné a až do takej tri štvrtiny filmu som nemala potuchy ako to skončí.

Euforie (2019) (seriál)

Úžasný seriál, hlavne pre stredoškolákov, ktorý si niečim takýmto prechádzajú, každá postava má iný problém s ktorým musia bojovať. Podotýkam že v každom dieli je úžasná HUDBA. Každý diel sa začína inou postavou o ktorej sa dozvieme ich najhlavnejšie chvíle z dectva až do súčastnosti. Páči sa mi na tom, že seriál neukazuje aký je život dokonalý, ale práve naopak veľmi ťažký a zložitý. Zendaya pre mňa nikdy nebola nejaká dobrá herečka, pretože som ju poznala len z disney channel, ale teraz získala naozaj dobrú roľu, ktorá jej veľmi sedí a zahrala ju excelentne.

Good Trouble (2019) (seriál)

Tento seriál som začala pozerať kôli tomu že serIál THE FOSTERS ma neskutočne bavil a tak isto som si veľmi obľúbila všetky postavy. Pozrela som si 1. sériu, ktorá ma celkom bavila, len čo mi vadilo bolo že vždy na začiatku epizódy ukázali akokeby koniec a potom postupne celý diel nám odhaľovali že čo sa stalo pred tým dňom (alebo pred tým koncom epizódy). Páčilo sa mi že v tomto seriály si zahrali aj skoro všetky hlavné postavy z THE FOSTERS.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Táto séria mi veľmi pripomínala 1. sériu, pretože sa tam znova odohrávali aj duchovia. Myslím si že to bolo dosť strašidelné, ale určite menej ako ASYLUM (2. séria). Lady gaga bola pre tento seriál ako stvorená, nosila tam šialené kostými, ako je už o nej známe. Evan Peters je moja najobľúbenejšia postava, a preto mi chýbalo že v tejto sérií nebol až taká hlavná postava.

Lásky čas (2013)

Od začiatku ma to bavilo, lenže už v takej polovici som čakala nejakú zápletku a čakala som do konca a žiadna neprišla. Pekný film, len ta väčšia zápletka mi tam chýbala.

Fosterovi (2013) (seriál)

Úžasný seriál. Ale občas sa mi to zdalo byť nereálne, lebo všetci mali stále s niečím problém a každý tam bol do niečoho zapletený ( napr. klamstvo, drogy, podvádzanie), ale tomu chápem lebo len tými všetkými problémami a zápletkami bol ten film tak strašne super. Najviac ma aj tak zaujala láska Callie a Brandona. 1. a 2. séria ma veľmi bavili. 3. 4. boli trošku slabšie, ale stále super a 5. séria ma opäť veľmi bavila. Callie som mala od začiatku veľmi rada, ale potom som už trošku menila názor, lebo sa stále zaplietala do nebezpečných vecí čo mi trochu liezlo na nervy. Mariana tak isto som ju na začiatku milovala ale začala mi liesť na nervy lebo stále iba klamala a všetko vždycky vyzradila. Bola som smutná že zmenili hlavnú postavu Jesus, ale postupom času som si zvykla.