• Romantický

Pařba ve Vegas (2009)

Pozerám to v TV po vyše 10 rokoch, asi už 75-ty krát a nahlas sa zvíjam smiechom tak, že si hovorím, že musím ísť na csfd a zvýšiť svoje hodnotenie na absolutorium 5hviezd. Ale tých 5 hviezd odo mňa som tu už našla. Nebolo kde zvyšovať. Ani po desiatich rokoch :-) Absolutorium

Pozadí událostí - Pozadí událostí (2022) (epizoda)

Katarzia naďalej mimo vesmír. Lesbická vyšetrovateľka rovnako. Niekto na úrovni Havelkovho profesora by sa mohol cítiť naviazaný na katarznú "manželku" len v zle napísanom seriály... a fakt som sa najprv tešila

Uhorčík - Episode 1 (2020) (epizoda)

Keď vidiím hodnotenia tak je očividné, že Slovenský národný televízny divák je očividne očkovaný proti humoru.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Zu Asche, Zu Staub. Viac netreba.

Škoda lásky - Škoda lásky (2013) (epizoda)

Karle, vas zmysel pre humor Vas urobil tym nesmrtlenym. Spievat bozsky vedia viaceri, ale ten humor....zabavajte nadalej tam v nebi Herr Gott.

Plážový povaleč (2019)

Mathew sa mi velmi paci uz dobrych 20 rokov, ale aj tak ma ani jeho hrud nedokazala odputat od velkeho zivotneho prazdna, ktore jeho hrdina a tento inak skvostne nakruteny film vyzaruju...iba marysa a chlast....je fakt malo...a to nie som abstinent

Ženy v běhu (2019)

Nenáročná ale veľmi príjemná komédia s "božím" Ondrom Větchým a ňuňuňu Vladimírkom Polívkom. Hudobne aj náladou až veľmi jasný kúsok z produkcie Tomáše Hoffmana evokujúci všetky predchádzajúce Ženy v pokušení a Muže v naději, ale pre nenáročné chvíľky ako stvorená.

Trhlina (2019)

Žial, nudila som sa, čo by sa pri mysterióznom thrilleri asi nemalo stať. Prvá hodina sa vliekla, následné scény v lese začali byťpo chvíli monotematické, dokonca aj Maštalír občas prehrával. Pritom sa nedá povedať že by to bolo zle natočené, alebo zahraté. Len zážitok sa nedostavil.

Cena za štěstí (2019)

Teda scenáristicky to bola tak neskutočne vykonštruovaná hlúposť, že pani dvojjediná scenáristka a režisérka je zrejme od Samotárov až do súčasnosti asi nepretržite v marihuanovom rauši.... Škoda toho výborného hereckého ansámblu...ach jaj