Letadla (2013)

Recept na scénář filmu letadla: Vezměte scénář filmu Auta, přidejte závodění v různých státech světa z filmu Auta 2 (tento krok je důležitý hlavně kvůli prodeji upomínkových předmětů po světě). Z následného mixu vyndejte většinu vtipů, které se budou líbit dospělým. A poté za masivní propagace uveďte do kin. Z pohledu animace krásný film, který sice neurazí ale původním autům sahá sotva po pás.

Domácí mazlíček (2008)

Uz to tu bylo nespocetnekrat.. hvezda snazici se zachranit ten nebo onen high schoolspolek.. tentokrat t o ale kupodivu funguje a je z toho celkem prijemna oddychovka na vecer.. pro me zlaty stred

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Geniální seriál. Sitcom jako za časů všech starostových mužů. Netradiční způsob vyprávění. Všechny 3 odvysílané série naznačily že se s tímto seriálem budeme potkávat ještě dlouho a to je jen a jen dobře

Než si pro nás přijde (2007)

Uzasni Jack Nicholson a Morgan Freeman.. jeden z nejlepsich filmu ktere jsem v posledni dobe videl.. Spojuje v sobe vtip, napeti i dobrodruzstvi doplnene o spoustu emoci. A cele to dohromady proste skvele funguje. Nemuzu nez doporucit. Verim ze na konci ukapne i nejaka ta slzicka

Asterix a Olympijské hry (2008)

po jedne hvezdicce za dej, Alaina Delona a Michaela Schumachera... Dejove prumerne jen ale celkove koukatelne. Je to film na ktery vytahnete deti a aspon se nebudete tak uplne nudit.. u me tedy za 3

Trestná lavice (2005)

Skvela oddychovka na patecni vecer. navic sem se nekolikrat opravdu zasmal hlavne pri scenach s Boby Sappem (Switowski). a taky videt po letech Burta Reynoldse ktery si v puvodnim filmu zahral hlavni roli Paula Crewa neni vubec k zahozeni. Jedine co mi filmu opravdu vadilo byla scena kdy zemrel jede z hrdinu.. Jinak i kdyz nejsem Sandleruvvelky fanda tak tenhle film se mi opravdu libil

28 týdnů poté (2007) odpad!

skoro zadny zombici, zadna zabava, spatna akce, zmateny strih a hlavne porad tma

Králové ro(c)ku (2006)

Mam rad Jacka Blacka a tohle je presne jeho parketa. Uz od sceny v pokoji (ktera nemalo pripomina jeden hudebni klip) az po vtipny souboj s dablem je to naprosto paradni zalezitost. a myslim ze po tomhle muze Jack i Kyle zacit pracovat na mnoha pokracovanich

Hříšný tanec (1987)

Klasika ktera nestarne. Uzasny film na vecer ve dvou. k tomu nadherny soundtrack. Patrick Swayze v nejlepsi forme. z me jasne za 5*

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Me tahle serie zklamala tretim dilem ctvrty nebyl vubec o nic lepsi ale musim rict ze podle me se zase blyska na lepsi casy... KAzdopadne neda se to brat moc jako pokracovani.. jedine co zbylo je prijmeni hlavniho hrdiny a Eugene Levy hrajici jako vzdy chytreho tatku... kazdopadne pokud je to mozna lehce nadprumerna ale stale jen teen komedie a musite na ni proto taky tak nahlizet.... nebyt uboheho konce mohla ode mne mit i 4* ale tenhle happy end mi pripadal az moc trapny.. i tak nadprumer