Neprůstřelný mnich (2003)

Tenhle film nenadchne humorem ani bojovymi scenami jednu hvezdicku dostava Seann William Scott roli pobudy zachranujiciho svet zahral celkem obstojne

Hra na schovávanou (2005)

Totalni ztrata casu mizerna zapletka prumerny dej plny cliche a konec je taky naprosto bez napadu... jedna hvezdicka patri De Nirovi

Experti (2006)

Mozna sem ovlivnenej tim ze jsem v podstate z oboru ale ja se 90 minut skvele bavil. Tenhle film neni ani tolik o hlaskach ale spis o situacnim humoru. a Ctvrtnicek je proste skvelej i kdyz si ho behem filmu moc neuzijete

Moebius (1996)

Je to celkem slusna podivana. vse vypada hodne prirozene. Slusna ponura atmosfera ktera je propletena celym filmem je na to ze se jedna o studentsky film velice slusna. Akorat pri vysvetlovani matematickych poucek sem se citil chvilemi menecenny

Saw 2 (2005)

Tenhle skoroHoror urcite nezklame. Vypada sice nesourode ale nakonec se vse posklada do vybornyho ucelenyho dila... A scena s dirou plnou jehel mi prisla fakt hnusna

Noc v Roxbury (1998)

2 bratri kteri sni mit svuj vlastni nocni klub. Nesmrtelne hlasky kolujici mezi snad vsemi kteri tento film videli. Me diky skvelym scenam neomrzel ani po 5 zkouknuti Nesahas mi na zadek?

Mistr neznámého boje (1993)

Sice ten film neni nijak uzasny ale jako jeden zmala se zabyva Capoeirou. Klise pribeh o zavirani skoly kterou nakonec zachrani jeden clovek. Vyborne pro odreagovani. Predvedena Capoeira je skvela. Navic doplneno o slusny soundtrack

Casablanca (1942)

Americka nestarnouci klasika. Ukazuje jak bylo tezke se behem 2. svetove valky dostat do USA. Kdykoliv ji zahlednu ve filmovem klubu uz kupuju listky. na plakatech se vetsinou pise nejromantictejsi film vsech dob. Ale krome romantiky toho nabizi mnohem vic. 6. nejlepsi film na IMDB.

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

SpencerHillivska klasika paradoxne bez Buda Spencera a Terence Hilla. Tuny nesmrtelnych hlasek. Tenhle film me rozesmeje i dnes a to ho znam vlastne nazpamet

Škola rocku (2003)

Jack Black jako falesny ucitel na soukrome zakladni skole. Ze zaku vytvori rockovou kapelu. film doprovazi povedeny soundtrack. Povinnost pro vsechny fanousky Rockove muziky a dobrych komedii