Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

Genialni.. nenpada me nic jineho nez behat po pokoji skakat do vzduchu a volat Béčko.. kazdopadne nelituju tech par korun co sem za to utratil v levnych knihach.... muzerni herci podprumerny dej... Nevim co me na tehle filmech tolik bavi ale kazdopadne to hazim do pytle s hellraiserem.. A jen tak mimochodem docela se divim ze se Stephen King necha uvadet v titulcich..

Svůdníkovo desatero (2003)

Na tuto komedii sem narazil celkem nahodou a urcite nelituju straveneho casu.. je to sice strasne jednoduche predvidatelne misty trapne a nudne.. ale nekolikrat sem se od srdce zasmal... proste to vsechno naramne funguje.. nebyt slabsi hluche chvilky za pulkou filmu dal bych cele 4* takhle jen krasnych 3,5*. kazdopadne doporucuji vsem kterym se libily napriklad sexualni praktiky pozemstanu...

V pasti (2005)

Ani nevim proc ale Ellen Page mi prisla vbylozene jako zaporna postava... Jinak je to celkem deprimujici podivana ktera ale urcite stoji za shlednuti...

Tunel smrti (2005)

I kdyz je to jeden z antitop filmu mne se moc libil. velice dobra kamera. Napinavy dej.. skoda ze herecke vykony byli podprumerne. Jinak me film zaujal a muzu ho doporucit za jedno zhlidnuti urcite stoji.. 3,5*

Hory mají oči (2006)

Po dlouhé době zase film který překvapí brutalitou. Jako velky klad považuji že se většina scén odehrává za bílého dne a ne po tměš ve sklepeních

Prime (2005)

opravdu prijemny snimek ktery dokaze chytit za srdce a pritim ma i nekolik opravdu vtipnych scen.. Skoda obcasnych hluchyhch mist.. proste 80%

Silent Hill (2006)

Pro hrace povinnost a naprosto uzasna podivana.. Pro ostatni asi spise prumerny zastupce zanru. Ja patrim k prvni skupine a uzasne jsem se bavil. a zaver v Tarantinovskem stylu. SUPER uz se tesim na dvojku

Sexy ptáci (2001) odpad!

U komedie by se mel clovek smat ale tady to ani neslo... Opravdu hodne ubohy pokus o Francouzske Prcicky

Tajemství slov (2005)

Velice silne drama se skvelymi herci. Chvilemi mi az behal mraz po zadech. Jeden z nejlepsich Evropskych filmu