Strašáci (2011)

Takhle blbý lidi jako v tomhle filmu, to nechceš. Opravdu marně přemýšlím, kdo ve filmu použil mozek. Možná ta kočka, když to viděla radši se oběsila. Bylo fajn čekat, až se stane to se stalo a když se to stalo, nečekal jsem že se to stane.

Roman J. Israel, Esq. (2017)

Ukažme si prstem na hajzly roku - právníky a na jejich počest buď vztyčme další prstt, prostředníček a nebo natočme film S Denzel Washingtonem.

Temná věž (2017)

Zábavná jednohubka, která v sobě prá dobrých nápadů, například jak umlčet blbce ve vašem životě. Samozřejmě nechybí ani akce, záporák, v tomhle případě opravdu záporně záporný Matthew a za klaďase tu je Idris a bitkáří se spolu o věž a o dítě. Příběh měl v sobě mnohem větší potenciál, než nám filmaři předvedli. Škoda, tak snad příště.

Táta je doma 2 (2017)

Uznávám, že nejsem cílová skupina tohoto filmu i když přemýšlím kdo si tento film vlastně užije ? Děti ? Rozumí dospěláckým vztahům ? Rodiče ? Šli by někdy na tenhle film dobrovolně a bez dětí ? Postava Mel Gibsona v sobě měla větší potenciál, než si tvůrci dovolili ukázat. Po chvíli jsem se už přestal orientovat čí je jaký dítě, jak tam byl každej něčí táta a kdo má s kým jaký vztah a to je právě problém, mnoha žánrových zajíců v jednom pytli nedělá v případě rodinných komediíí dobře.

matka! (2017)

Darren dokázal v první půli skvěle pracovat s atmosférou a divákovým nepříjemným očekáváním. Jennifer má pro sebe mnoho záběrů, ale ani za tu dobu mě nedokázala přesvědčit o svém talentu tak jako Javier nebo Michelle, který stačilo opravdu jen pár pohledů. Hrozně zabolelo, co se z filmu stalo v druhé půlce. Já se úplně styděl za režisérovu nabubřelost.

Černí baroni (1992)

Jak to bylo u PTP ve skutečnosti se můžeme jen domýšlet a nebo číst dobové materiály. S PTP v tomhle filmu, ale byla sranda a byla to sranda přímo velkolepá. Humor ani po x projekcích nevčichl a je to především díky mistrovsky napsaným postavám, každá jedinečná a každá s jiným stylem humoru. Mnoho dobrých herců tady rozdává smích po kilech z doby, která byla spíš k pláči. Absurdum některých scén a hlášek má v sobě do dnes jen velmi málo tuzemských snímků.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Hrozná škoda, že se film vzdal toho nejatraktivnějšího na příběhu o Tarzanovi, souznění a výrůstaní ve zvířecím komunitě. Z Tarzana se tak stal další Marvellovský hrdina, co skočí na lián a pomocí skoků z lianů na lián by dokázal obskákat celou planetu. Někdy ta hra na efekt byla za hranou intelegince odpadkovýho koše a Alexander Skarsgard je víc modýlek než herec, naštěstí je tady jako zaporák Christoph Waltz, tak po herecké stránce alespoň v nějaké postavě je kvalitě dostáno. Margot a Samuel doplatili na demenci svých postav.

Pasažéři (2016)

Docela solidní vizuální krasavec, který má do originální pointy vkusně zapletenou romantiku. Jennifer Lawrebnce se mě líbila, ale králem filmu je Michael Sheen, takový komunitikativní robo barman by do mě nalil i litr whiskey víc než běžný arogantní český barman.

Equalizer 2 (2018)

Je zvláštní, že se nikdo moc nenamáhal s původní zápletkou. Jedná se o čistokrvený akčňáček, který rozkvetá pomalu, ale vyplatí se počkat, protože ve filmu uvidíme i jiné počasí, že v dnešních letních týdnech, je tam i voda, takže mnoho obyvatel naší republiky by se mělo jít podívat do kina a připomenout si na konci filmu i jiný typ počasí než slunce. Mimo to, zde ještě jeden pán afroamerického původů, který vypadá velmi klidně, zabijí lidí, kteří vypadají neklidně a ti zase zabijí jiné lidi, co vypadají klidně. Přimočará tvrdá akce z druhé části se mě velmi líbila. Počateční kličkovaní už krapet méně, ale chtěl bych mít Denzelovo oko a ve všem vidět vraždený předmět, to byl vždycky můj sen.

Equalizer (2014)

Prodovači v Bauhausu jsou hold ostří kluci. Film si na nic nehraje, ťapka v nesnázích, zlý rusáci a tajemnou minulostí opředen hlavni hrdina, jemuž k zabijení stačí zapnout stopky, koukat se očima a třeba i knedlo, vepřo, zelo.