Káronoš

okres Liberec
student/ Smithofil

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 12.9.2016  12:31

Pěkně udělané "pet story", zvířátka si zachovaly typické rysy a grimasy. Škoda, že trailer byla nejzábavnější scéna z filmu. *** zlý králíček, jestřáb na dietě, párková továrna na sny, loučení a vítání s páníčky, hadí heslo, pudl metalista***

• 12.9.2016  12:41

Scéna s obrazem jeptišky mě ještě pár nocí strašila. Kvalitně odvedené řemeslo se vším co od hororu očekávám, jak je u Pana Wana zvykem. Jediná věc co mi trochu vadila byla divná stylizace Cricketmana, ale nijak zásadně to můj hluboký požitek v kině neovlivnilo. *****napětí, strach, ale v malém měřítku i zamilované a hřejivé scény a pár hlubokých rozhovorů. Beru to jako příjemný bonus k výtečnému hororu*****

• 27.3.2016  10:59

Dobře kořeněná zábava. Kostra příběhu již stokrát řečena, ale originálních komediálních vsuvek tam bylo dostatečně. Stylová nenarocna slátanina a.k.a moderní roadmovie které jsou pravě v kurzu, tak proč ne?

• 13.7.2015  18:00

Hart to drží nad vodou, Gad se snaží (jak je možný, že si tohoto obtloustlého herce pamatuji z filmů jen podle jeho holčičího pištění či zpívání...zvláštní). Celý wedding gang si vystřihne nějakej ten šprým, je to svěží, je to sranda, co víc od toho čekat? asi nic

• 12.9.2016  12:50

Ikdyž už nejsem gamer jako v dětství, tak bych si to radši prošel a prostřílel se dějem s joystickem v ruce. Hry jsou hry a filmy... Nicméně slušná stylová jízda, vyždímanej potenciál, ale já radši crank kdybych si musel vybrat jiný, podobný snímek. FPS po celou dobu mě otravovalo, ale chápu že to sloužilo účelu. Chybělo mi tam napětí, bylo tam moc toho umělého, tkz to pravé jsem ani nevnímal. Možná se tvůrci snažili o konkrétní odkazy a tributes, já z toho vyčetl pouze celkovou parodičnost, která ve mě vyvolávala trochu lhostejnosti k osudům hrdiny. ***solidní inovátorský Bčko, pseudo-nesmrtelný krypl, ženuška byla sexy, hezký kills a scéna na motorce s kulometem, typické herní zákonitosti a vsuvky, včetně hlášek***

• 12.9.2016  13:20

*****Budování děje a postav. Široký záběr napětí. Chytrá zápletka. Styl anglického jazyka, poetičnost. Pohledy, gesta, rozhovory. Vyobrazená brutalita. Nespěchavost. Umělecké cítění*****

• 19.1.2016  15:51

Povrchní blbost, který jsem nevěřil ani titulky. Dieselova monotónní póza jenž předvádí ve všech svých filmech je už ohraná.

• 19.1.2016  11:43
    The Visit (2015)

Chytré, zábavné a rafinované. Ústřední mladá dvojce byla sympatická a chemie fungovala. uvěřitelný a napínavý thriller.

• 27.3.2016  10:55

Není to žádná hitparáda, ale pár gegů se vyřadilo. Nástup Marka a wrestlingovýho Johna do filmu byl parádní. U scény kdy farrel na basket. zápase střílí na koš jsem si malém cvrnknul. Starý-mladý pes bezdomovec taky pobavil. Slušná nenáročná komedie s poučným morálním základem.

• 3.7.2015  15:49

Nebylo to špatný, pár lekaček, pár slušných pohledů a zjevení démona, ale opravdu jen pár... Film měl krátkou stopáž přesto mi přišel dlouhý. Možná by filmu slušelo ve chvíli přechodu na žánr hororu, přejít na fantasy superhrdinský mindfuck. Olivia mi přišla sexy i jako démon, nemůžu si pomoct.

• 3.7.2015  01:13

Dobrá komedie, bavili jsme se. Byli tam scény a hlášky super směšný, některý zase slabý a nudný. Celkový dojem neurazí. *Scéna s penisem, schovávání předmětů do jámy zapovězené, černošský gang a majonéza...*

• 2.7.2015  14:43

Stylizace, kamera, drajf, tajůplný hrdinové, akční sekvence, neustále trvající akční sekvence, masky, kostýmy, noční záběry, futuristická víra a ztvárnění... je to cool je to nářez a otočky si to drží skoro pořád před bodem varu. Jen mezi tím "plným plynem" všechny akční sekvence splynou v jednu dlouhotrvající a člověk si po odchodu z kina už ni nevybaví půlku děje filmu. Nějak v tom roztřiku tekutýho dusíku do krabice soleného popkornu tvůrce zapomněl na jedno podstatné ochucovadlo - duši. Do kina paráda, lze jen doporučit.

• 6.7.2015  00:12
    Backcountry (2014)

Realisticky podaný malý film. Scéna ve stanu byla super. Do lesa vždy připraven, kdyby to hlavní hrdina ctil, mohlo to dopadnout jinak, beztak mohl mít za pasem aspoň lovečák. Další upozornění pro mě abych tu svou devítku tahal všude, i když na medvěda by to chtělo asi jiný kalibr (lepší než pepřák). Holka měla víc štěstí než rozumu (snad mě za toto tvrzení nezažaluje).

• 3.7.2015  15:59
    John Wick (2014)

Bojová choreografie, stylovost, Keanu still badass Reeves.

• 5.7.2015  00:22

Svěží a originální přírůstek do kategorie zombie filmů (bylo na čase). Má to náboj, důvtip, styl, skvělou kameru a střih. Nejedná se o horor jako spíš o akční black & bloody komedii. Great britain zombie mad Max, mate

• 19.1.2016  11:49
    Temný případ (TV seriál) (2014)

První série: spousta silných momentů, hlášek a úvah. Opravdu true detective story. Každým coulem masterpeace.

• 22.7.2015  12:04

dojemné, strující, mrazivé, okouzlující

• 19.1.2016  11:51
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Nevypadalo to špatně. Přišlo mi to ale moc komorní a nucené tak sem sledování po pár dílech přenechal pouze manželce

• 14.7.2015  23:04

záporák + společné bitky, vizuál, akce, bad trip looking batman u vrtulníku, příběh

• 3.7.2015  22:13
    Bez kalhot (2012)

Kromě několika tanečních čísel (hlavně Tatuma), falešných policajtů a hezkejch koziček to bylo o ničem.

• 25.2.2013  09:17

Oproti dokonalé trilogii nedostačující. Ovšem jedná se o nápaditý vyvedený snímek.

• 15.9.2012  18:46

konečně po těch video shitech přišli pravý prcičky! koláč od maminky jak má být :P

• 14.7.2015  14:02
    The Battery (2012)

parádní, nízkorozpočtový filmeček. Dobře zahraný, originální s krásnou přírodou. Celou dobu jasno, občas zombík. Zajímavě natočené, dobrá hudba, povedlo se to

• 8.5.2013  20:34

Prča až jsem se několikrát válel smíchy v posteli. Nechápu ty nominace na maliny ani zdejší "hejty", pokuď se neumíte naladit na vybroušený humor nebo jste trapný konzervativci (a že jích je na csfd až moooc), tak si tento snímek ani nepouštějte a vyberte si z tisíce jiných filmu. Je zde pár hluchých míst a trapných gegů, nicméně to vyvažují některé opravdu zábavné až legendární scény a hlášky. Celý snímek doprovází dobrá nálada a pozitivní energie, která ve mě zůstala dlouho po shlédnutí a zpamatovávání se z této crazy jízdy. Dávam o hvězdu víc na protest zdejším neoprávněným hodnocením. Doufám že Sandler bude pokračovat v psaní podobných komedií, páč tohle je velmi ojedinělá podívaná. Všichni hateři stejně padnou temnotou stínu Dicka Shadowa.

• 11.7.2011  17:12
    Jackass 3.5 (2011)

Vzpomínka na kulodrť aneb střih momentů bolavých genitálií po srážce s míčem ve zajímavě promyšlené dráze letu mě vždy rozesměje xD

• 18.8.2011  11:32

Další zbytečný akční film. Sice se na to dá koukat (ani stopáž není přetáhlá), avšak není zde nic výjmečného, žádná pamětihodná scénka, hláška, ani prachobyčejný moment. Jedná se pouze o další příběh o děsivě cool, dokonalém a za každé situace klidném zabijákovi (takže šité na Jasonův oblek, opět...) ...ohrané a, předpovídatelné a zbytečné....po slibném začátku (dokonalá, vkusná vražda) jsem čekal větší "nášup", bhužel to byla první a poslední atraktivní scéna ;)

• 11.7.2011  17:06

"fast five" přešlo z přehlídky závodních aut na akční, krimi jízdu. Je to ostré, našlapané, nebojácné, drsňácké, nabušené ...prostě extrémně "cool" ve všech ohledech, avšak ... je zapotřebí nezaobírat se logikou a rozumem, nýbrž posadit se do křesla (možná i připoutat) s krabicí popcoru a užít si pekelnou jízdu. něco málo k nedostatků,: Příběh je tuctový, až usměvavý (Diesel, Walker a Superman se narodili na planetě Krypton a na zemi si pouze dělají srandu z našich pozemských zákonů...snad v dalším pokračování zjistíme, že Dom má ve skříni červený létající plášť). Pocit nudy nastával vždy, když zrovna hrdinové něco nedevastovali či nekradli, protože jak přišlo k stupudním (rádoby emotivním) dialogům uvnitř "gengu", vůbec to nefungovalo. Žádná chemie, cit...přehlídka plastových figurín s vycpaným hrudníkem. Jediné co mě vždy rozesmálo, byl pohled na D. Johnsona (pohled na jeho držení těla, chůzi, mimiku i vždy spocenou tvář xD )

• 25.7.2011  23:24

Po poslední klapce sem impulzivně dosti strádal nad kvalitou tohoto pokračování. Pochybuji že to Michael dělal s takovou láskou jako první díl, jestli se nejednalo spíš o rutinní povinost. Chyběla mi ta chemie, to kouzlo, kterým mě vždy ve svých "dítkách" fascinoval, to co bylo zajímavé zanevřel a tuctové, neatraktivní děj. linky naopak rozváděl a napojoval na jedoucí vlak. I humor zde patřičně vyschl, spíše mě odrazoval nežli kouzlil úsměv na tváři. Nová "tras-girl" mě nikterak neoslovila (jen jsem celou "chicago bytvu" žasnul, že něco takového úspěšně absolvovala s těma jehlama na nohou :D), vůbec sem jim tu jejich lásku nebaštil :/ . Když snímek docválal do svých nejsilnějších momentů, byl jsem již podstatně znuděn celým dosavadním průběhem, takže jsem si ty koulervoucí efektové orgie neužil tak, jak bych mohl a chtěl. Jediná pamětihodná scéna filmu se odehrála na dálnici, když se camaro transformovalo s Shiou na palubě, to bylo vymazlené. Akční sekvence byli velkolepé, velice detailně promyšlené, avšak občas trochu monotonní a chaotické (ikdyž jak udělat bytvu obřích auto-robotů nechaotickou?). Bohužel nemám moc co chválit, až na pár 3D záběrů, které mě brali dech. Ač to bylo dobré, tak to nestačilo abych odešel nasycen a spokojen. Dobrý 3D zážitek, to je asi vše...Michaele, doufam že už nebudeš prznit svůj výtvor dalším pokračováním, ikdyž mi je jasný že tenhle brak bude mít velké kasovní úspěchy (jako by však mělo i dalších 10 potencionálních pokračovnání), ale stejně se na to radši vyser, nebo skončíš jako tuctový, rutinní příživník na filmové nebi (a že už jích tu je dost ;) )

• 12.7.2015  22:11

Hezká, milá, vtipná a výchovná komedie. Některé vtipy byly opravdu drsné v porovnání z očekáváním podle obsazení a hollywoodského pozlátka, ale proč ne? :) Někdy sem to hercům moc nevěřil, sem tam děravý scénář, celkově jsme spokojený a úvodní přebalování chlapečka z dvojčat byla opravdu zapamatováníhodná jednohubka.

• 21.10.2012  18:46

Film naplnil moje očekávání. Ještě, že jsem si nepřečetl oficiální text distributora! Jakej kok.t to sem dává? Stalo se mi už párkát,že mi to zkazilo celý film. Od kdy se lidé rádi dozvídají hlavní myšlenku a děj mi. první poloviny filmu ?!

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12