Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Před tímto hodnocením sem si oba díly Ace Ventury pustil po sobě abych si vychutnal Jimův originální, přesto zvláštní druh humoru. Musím konstatovat že v druhém díle zvířecího detektiva mě ke konci filmu už jeho humor přišel přeplácaný a až zbytečně přehnaný, místy dokonce trapný. To však přebije Venturova osobnost, která je sama o sobě skvostná. Jako celek byl film příjemně svižný a samozřejmě zábavný. Hodnocení:6/10

Superbad (2007)

Ale tak jo, musím uznat že to špatný nebylo. Parkrat sem se u týhle sprostý komedie ukrutně vysmál. Klasickej příběh o zoufalsvtví ze sexu a touže pro něj udělat cokoli. V případě Superbad jsou to dva looserové Jonah Hill a Michael Cera který chtějí nakoupit alkohol na párty, aby u holek bodovali. Film je podle mého gusta až moc zdlouhavý, ale jako teen movie mě vskutku zaujal. Pokud se chcete pobavit dvouma zoufalci a jejich hláškám, doporučuju. Hodnocení:6/10

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Tak Disney se snaží o "resurrection", ač se mu stéle nevede a nevede. High School Musical je ten nejnajivnější muzikál, ale svou neviností a roztomilostí nabízí slušnou porci zábavy, což se mu prostí musí nechat. Vanessa je krásná (zpívá též slušně) a ikdyž je vše pořádně přitažené za vlasy, dokáže to upoutat divákovu pazornost a tím i splnil účel tvůrců. Však z muzikálovými poklady typu "Chicago" se to nemůže řadit ani do stejné skupiny, taková najivní rádoby "teen" atrapa muzikálu. Hodnocení: 5/10.

Let's Dance (2006)

step up je teen movie pro širokou veřejnost. Je to taková ta hollywoodská vidělávka. Fanoušci moderních tanců (hlavně tedy hip-hopu), si určitě najdou svoje. Já k ním taky patřím, hip hopu moc fandím, to je možná důvod mého nadprůměrného hodnocení, které si tento film asi ani nezaslouží. Typická zápletka, ničím vás příběh nepřekvapí, je nalajnován hrozně okatě. Přesto se mě líbil a mám k němu velkou slabost. Projekci jsem viděl tolikrát, že jsem si zapamatoval už i text na zpaměti. Tyler (Channing Tatum) měl obrovské charisma a to sem si na něm oblíbil, jeden z nejsympatičtějších představitelů. BTW: Jenna Dewan je pěkná, ale Drew Sidora nádherná! Hodnocení: 7/10.

Polibek draka (2001)

Po akční stránce je "kiss of the dragon" velice pestré a zábavné pokoukáníčko, všechno ostatní však stojí za starou bačkoru=(

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Povedená mafiánská komedie plná černého humoru a dobré hudby. Po třech špekách, mi film přišel jako dobrej nápad=).

Bez kalhot (2012)

Kromě několika tanečních čísel (hlavně Tatuma), falešných policajtů a hezkejch koziček to bylo o ničem.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Puštěno hned další den po líbivé jedničce. Bohužel už jsem tak spokojený nebyl. První polovina plula na vlnách jedničky a ta druhá byla absolutně chaotická, nudná a zbytečná. Cenobiti zde byli velice trapní,směšní a zostudění (na rozdíl od jedničky kde byli děsivý, hrůzostrašný a pinhead pekelně cool).

Trosečníci v ráji (2006) (pořad)

Co to je za parodii na Kdo přežije? Tvrdá soutěž?! Vždyť mají vše co potřebují k přežití..nudá..skoro o nic tam nejde!

Mechanik zabiják (2011)

Další zbytečný akční film. Sice se na to dá koukat (ani stopáž není přetáhlá), avšak není zde nic výjmečného, žádná pamětihodná scénka, hláška, ani prachobyčejný moment. Jedná se pouze o další příběh o děsivě cool, dokonalém a za každé situace klidném zabijákovi (takže šité na Jasonův oblek, opět...) ...ohrané a, předpovídatelné a zbytečné....po slibném začátku (dokonalá, vkusná vražda) jsem čekal větší "nášup", bhužel to byla první a poslední atraktivní scéna ;)