• Thriller

Obhájce nevinných (2019)

Parádní počin od Crettona. Charismatické a velmi vkusné obsazení, perfektní režisérská práce. Skutečný příběh o šikaně alabamskych zkorumpovanych policajtech, kteří šli až za hranice rasismu. (9/10)

Thelma (2017)

Ani nevím, co k tomu moc napsat. Film mě nějak moc neoslovil, ale je třeba říct, že to bylo fantasticky zahraný od hlavních postav... Akorát mi to přišlo takový bez náboje, bez větší akce. (6/10)

Warrior (2011)

Hodně silný film na emoce, naprosto dokonale ztvárněno... Příběh rodiny, která si v minulosti prošla svým a kterou spojí velkolepý turnaj v MMA, kde se setkají bratři na ostří nože. (10/10)

Párty Hárd (2019) odpad!

Takže vážení, nic horšího jsem v životě neviděl. Zajímalo by mě, co za lidi může dávat nějaký větší hodnocení takovýmuhle nechutnýmu svinstvu! Velebnosti... Jdu blejt. (0/10)

Neviditelný (2020)

Hodně zajímavej a nápaditej film, dle mého možná i pětihvězdičkovej... Parádní duchařský scény, skvělej oblek a zajímavej konec. Na toto se rozhodně ještě někdy podívám a kdo ví, třeba to hodnocení ještě o ten stupínek zvednu. (8/10)

1BR (2019)

Zajímavý film dost podobný jako Get Out (uteč). Psychologický horor, který nebyl vůbec špatný, jen mi přišel tak nějak všedně natočený a trošku to sráží celkový dojem. Hodnocení, něco mezi 3-4 hvězdami... Dám spíše lepší trojku. (6/10)

Vyproštění (2020)

Parádní dílo! Chris ve snímku exceluje, film má tempo už od začátku a hlavně parádní kameru, díky níž vás záběry vtáhnou daleko víc do děje a veškeré akční scény si vychutnáte z jiného pohledu než je obvyklé. Skvěle natočené, výborně zahrané a vše mi do sebe zapadlo jak perfektně složená skládačka. (9/10)

Hush (2016)

Taková klasika... Hluchoněmá žena, která bydlí sama na opuštěném místě, kam ji občas přijdou navštívit její známí nebo rodina. Jednou takhle večer, kdy je doma sama a píše finální část své knihy ji na okno zaklepe chlap s maskou... v tu chvíli začíná boj o přežití. Žádný zázrak se nekoná, ale úplně propadák to taky není. (5/10)

Pod vodou (2020)

Kristen v krátkých vlasech a jako tvrďačka v podmořském světě, kde si vede nad míru dobře, jako celek to ovšem působí tak trochu bez náboje a ač jsou tam zajímavé nestvůry a nápad jako takový není špatný, víc jak 3 hvězdy si podle mě film nezaslouží. Průměrný horor, který ovšem stojí za shlédnutí. (6/10)

Orel Eddie (2016)

Sportovní životopisná komedie ala Forrest Gump, která se prostě povedla! Eddie je tak trochu zvláštní malý kluk, který má svůj sen a to dostat se na olympiádu a to v jakémkoliv sportu, který mu to umožní. Po pár nezdarech ovšem najde poslední naději ve skocích na lyžích, disciplíně, kterou musí člověk trénovat už od mala, aby mohl prorazit, Eddiemu bude muset stačit pár měsíců přípravy...zvládne to?? (8/10)