• Thriller

Black Widow (2021)

Koukám, že Mr Verbal se tady ze sebe snaží dělat "vtipnýho" a klasicky tady slohuje absolutní hov.. jen aby využil jeho nasazení komentáře hned mezi prvníma. To je fakt komedie... Každopádně k filmu. Tenhle díl má představit Black Widow, nic víc, nic míň... Je to klasická Marvelovka, která rozhodně nezklame, ale ani nedá nic moc navíc. Za shlédnutí ale rozhodně stojí! (6/10)

Válka zítřka (2021)

Neočekával jsem žádný zázrak a nakonec se z toho vyklubala poměrně slušná sci-fi řežba proti mimozemským nestvůrám, který jsou ale sakra dobře vymyšlený! Občas možná zbytečně přehnaný scény, ale bavil jsem se celé dvě hodiny a to i díky dobrýmu soundtracku, kterej za mě film zvedá z průměru. (7/10)

Mortal Kombat (2021)

Tak jako fanoušek Mortal Kombat jsem měl poměrně velká očekávání i vzhledem k tomu, že ještě ráno to mělo hodnocení na 88%. Bohužel jsem nedostal úplně to, co jsem očekával... Souboje a efekty byly fajn, ač i tam se kolikrát dalo řešit dané sekvence lépe. Fatality a dané schopnosti bojovníků jsou podány celkem dobře a efektivně. Co ale film hodně sráží, tak jsou herecké výkony hlavních postav a především takový nemastný, neslaný příběh. Pro fanoušky Mortal Kombat to bude fajn zpestření a není to úplný průšvih naopak lidi, co hru Mortal Kombat neznají a především nemají přehled nad postavami to bude spíš utrpení. (6/10)

Alita: Bojový Anděl (2019)

Nádherný vizuální zážitek, doporučuji pustit ve 4K HDR s dobrým ozvučením! Skvělý příběh, nádherně graficky zpracovaný film, který necílí vyloženě na mladé publikum, ač se to tak na první pohled může jevit. Pěkně vymyšlený příběh, který chytne za srdce. (9/10)

Kód Enigmy (2014)

Skutečný příběh o tom, jak pár chytrých hlav dokáže z jednoho místa a pomocí jednoho přístroje ukončit celou válku! (9/10)

Palm Springs (2020)

Fajnová odpočinková komedie... Jak by jste trávili čas, kdyby jste měli jeden celý den prožívat neustále dokola? Vtipně natočená komedie s příjemným hereckým obsazením. (7/10)

Legendy zločinu (2015)

Slušně natočený kriminální drama o dvou na první pohled povahově rozdílných bratrech. Ovšem ne vždy je vše tak, jak se zdá... Bratrské gangsterské duo se pustí střemhlav k cestě za prachama, ale vše má i svou druhou "temnější" stránku. (7/10)

Projekt Power (2020)

Pro mě je toto zatím překvapení roku... Za mě dost podhodnocený akční film, který má parádní vizuální scény, poměrně zajímavý děj, ač je trochu stereotypní a snadno odhadnutelný, ale tak nějak mě film i přesto oslovil natolik, že si ho určitě zase rád někdy pustím znovu. (8/10)

Ježek Sonic (2020)

Po poměrně úspěšném snímku Detektiva Pikachu tu máme konkurenci v podobě další herní adaptace Sonica. A je třeba říct, že tak jak Pikachu nastavil laťku poměrně vysoko, Sonic tuto výzvu dává taky... Graficky a vizuelně naprosto parádní podívaná, samozřejmě se zde objeví spousta očekávaných a lehce odhadnutelných scén, dialogů, nějaký ten happiending, ale jelikož je to film spíše pro mladší spektrum lidí, dá se to tolerovat. Jim je v roli záporáka naprosto fantastickej včetně jeho grimas a vtipných hlášek tak, jak ho známe. Dobrá, příjemná odpočinkovka, u který člověk nemusí přemýšlet a ještě se u toho pobaví. (7/10)

Ratter (2015)

Podle mě dost podhodnocenej film. Mladá holčina, kterou si vyhlídl jeden stalker... klasika otravné telefonáty, smsky, špehovâní přes webku atd., ale je to poměrně stylově podáno. (7/10)